ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

قیمت ساک ورزشی سرمه ای ریبوک

مشخصات و قیمت ساک ورزشی سرمه ای ریبوک
ساک ورزشی سرمه ای طرح Reebook دوخته شده از چرم مصنوعی ( براق ) می باشد ، این کیف ورزشی اسپرت شیک دارای دو عدد جیب در پهلو ها ، یک عدد جیب در جلوی آن است همچنین دارای بندهای دستی متصل به کیف و یک بند دوشی جدا که به راحتی متوان به کیف وصل و جدا کرد می باشد.
طرح چاپ سفید رنگ Reebook بر روی جیب موجود در قسمت رویه ی آن جذابیت فوق العاده ای به این ساک ورزشی بخشیده است.
دوخت تمیز و ظریف و رنگ سرمه ای تیره ی آن این کیف را برای
رانر ترمه هاشمی سرمه دوزی طرح شاه پرند از سری محصولات تکی سرمه دوزی شده است. رانر در چیدمان منزل کاربرد زیادی دارد. معمولا از آن برای تزئین میز نهارخوری و پذیرایی استفاده می شود. قیمت رومیزی سرمه دوزی شده بر اساس زمان و کار انجام شده بر روی آن محاسبه می گردد. به جرات می توان گفت شاه پرند زرشکی سرمه دوزی از محبوب ترین کار های ترمه است. رانر ترمه ابریشمی سرمه دوزی طرح شاه پرند بسیار با کیفیت و زیباست شما می توانید بدون محدودیت از آن در هر کجا که
نمونه ای از دوخت سرمه دوزی به شیوه برجسته را در این پست می بینید که توسط خانم مهری صالحانی از آموزشگاه شب افروز،دوخته شده است. این سرمه دوزی که روی پارچه ای از جنس مخمل اجرا شده، به رنگ بنفش تیره می باشد و برای یک رومیزی مربع در نظر گرفته شده است.
خانم صالحانی برای این رومیزی طرحی از یک گل را با چند شاخه در یک گوشه رومیزی قرار داده و با استفاده از تکنیک های مختلف سرمه دوزی و ذغره دوزی؛ آن را به شیوه سایه روشن؛ سوزندوزی نموده است. این رومیزی زیبا
ایده امروزمون
برای درست کردن این گوشواره ها یه سری حلقه سرمه ای و یه سری حلقه سفید اماده کنید، طوری که حلقه های سرمه ای بزرگتر باشن، بعد با فشار دو‌انگشت اشاره و شست، حلقه ها رو به شکل چشم در بیارد و بعد کنار هم بچسبونید و با مروارید تزئین کنید

ادامه مطلب
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی شده شناسنامه دار هاشمی یکی از بهترین انواع ترمه موجود در بازار است. رومیزی ترمه هاشمی طرح شاه پسند می تواند زیبایی خاصی به میزهای پذیرایی شما دهد. شما می توانید با رومیزی ترمه اصفهان جلوه سنتی به دکوراسیون منزل خود بدهید. از این بقچه کار شده زیبا برای نگهداری انواع پارچه و لباس هم استفاده می شود. قیمت رومیزی ترمه یزد مناسب است و شما می توانید آن برای سرویس های پذیرایی در سایزهای مختلف تهیه نمائید. سرمه دوزی های هن
ست ترمه 3 تکه هاشمی طرح شاه پرند سرمه دوزی شده از سری کارهای مشترک اصفهان و یزد می باشد. پارچه ست 3 تکه ترمه هاشمی شناسنامه دار یزد توسط هنرمندان اصفهانی سرمه دوزی شده تا زیبایی بیشتری به آن ببخشد. ترمه هاشمی طرح شاه پرند یکی از پرطرفدار ترین طرح های موجود ترمه در بازار است.  ترمه هاشمی قیمت مناسبی دارد و اکثر مشتریان می توانند آن را تهیه کنند. ترمه هاشمی اصفهان , تهران و سایر شهرها نماینده ترمه هاشمی استان یزد، یزد می باشند. استفاده از رومیز
خیره شده بود به دیوار روبرویش و فارغ از گفت‌وگوهای صمیمی که در اتاق جریان داشت، آرام آرام سرخ می‌شد. فقط همین را می‌توان درباره‌ احساساتش در آن لحظه خاص گفت، چرا که هیچ چیز دیگری در صورتش تغییر نمی‌کرد، تا اینکه چشمان خیره‌اش را برای لحظه‌ای بست و به محض گشودن دوباره آن‌ها، شروع به فریاد زدن کرد: "من نمی‌دانم اصلا چرا نباید عصبانی باشم؟ مگر هر کسی حق ندارد گاهی اوقات از کوره در برود و هر کثافتی را از دل و روده‌اش بیرون بپاشد؟" و تازه زما
Ehaam
Vay Az In Halam
#Ehaam
من عاشق تو لیلا تو ای ماه زیبا 
من اینجا تو آنجا من ابرم تو دریا
تو آن جام شرابی عجب باده ی نابی
منم مست تو ای یار عجب حال خرابی
منم آواره و بیچاره چشمانت 
منم آن در به در گوش به فرمانت
سرمه چشم تو این قلب مرا برده 
چه شود گر بشوم مهمانت
دلبر و دلدار عاشقم ای یار 
تویی مرهم به تن خسته ی این بیمار
وای از ای
نمونه ای از دوخت ذغره و گلهای نگینی با سرمه و مروارید را در زیر می بینید که توسط خانم مهری صالحانی از آموزشگاه شب افروز، بر روی پارچه ترمه؛ دوخته شده است. طرح مورد استفاده بر روی این ترمه ترکیبی از یک بته جقه با چند شاخه و گل می باشد که در دوسمت رومیزی به صورت رانر ؛ قرار گرفته و با استفاده از تکنیک های مختلف ذغره ، سرمه و مروارید دوخته شده است. 
شما نیز ببینید و لذت ببرید.

ادامه مطلب
ست 4 تکه رومیزی ترمه یزد طرح چهل ستون یکی از محبوب ترین محصولات ترمه شناسنامه دار هاشمی است. این ست 4 تکه سرمه دوزی شده کار دست هنرمندان اصفهان است . پارچه ترمه هاشمی بسیار زیبا و باکیفیت است که با سرمه و ملیله دوزی بر روی آن ارزش بیشتری نیز پیدا خواهد نمود. مشاهده مشخصات، قیمت و خرید ست 4 تکه رومیزی ترمه یزد طرح چهل ستون از طریق سایت براحتی امکان پذیر می باشد. استفاده از رومیزی ترمه هاشمی می تواند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل شما دهد. هم
لیست محصولات ما: 
کرم پودر ضد آفتاب نورا
کرم بیرنگ ضدآفتاب نورا
کرم بوتاکس نورا
کرم ضدلک
کرم دورچشم رازیانه نورا
کرم زعفران نورا
کرم نارگیل نورا
کرم حلزون نورا
کرم ژل رویال نورا
روغن اکسیر جوانی
روغن خراطین و زالو
صابون پنج گیاه
صابون زردچوبه مکس لیدی
صابون زردچوبه تورمریک
مام پودری نرگس
مام پودری نیکا
مام ژله ای بهارنارنج
رژلب رولی
رژلب مایع
نوره زرنیخ دار 400 گرمی
نوره زرنیخ دار یک کیلویی
ریمل تقویتی
ژل شستشو صورت آلوئه ورا
رنگ مو
شامپو ژ
بک گراند گوشیم را سیاه کرده ام. پدر می گوید اینطوری شارژ کمتر مصرف می شود. می گویم تاب دیدن آبی آسمانی ندارم. قاب تیره ندارم وگرنه بی درنگ قاب آبیم را دور می انداختم. تی شرتم را سرمه ای انتخاب کرده ام. تیتراژ تئاتر مسلم توی گوشم پلی می شود. «الی مَتی اَحارُ فیک»
دل نازک شدم مرتضی. خوشحالم. قبل ترا اوضاع انگاری جوری شده بود که اگه همون فرمون میرفتم جلو حس میکردم قلبم میشه یه تیکه سنگ.  میدونی مرتضی دل باید یه ویژگی هایی داشته باشه به نظرم، دل باید دریا باشه، دل باید نازک باشه، دل باید ساده باشه، من واسه دلم این چیزا رو میخوام.
امشب یه کلیپی دیدم، یه دختر بچه  تو ترافیک جلو یه ماشینی میرقصید، یه دکلمه ای از شعر شاملو بود، یه جمله ش این بود، غم نان اگر بگذارد...
صورتش خوشحال بود مرتضی، بچه بود، صورت بچه ها
دیدی یه وقتا یه "کاشکی " میگی. بعد با خودت فکر می کنی آخه اینم شد آرزو. انگار یه جورایی داری یکی از کوپن های آرزوهات رو می سوزونی یا حتی شبیه خرد کردن یه اسکناس درشت یا بیخودی بیرون کشیدن پول از حساب پس اندازه. 
اون روز، اون تیشرت راه راه سبز-آبی و سرمه ای رنگ پشت ویترین، یه همچین حالتی برام داشت. 
دیشب خوابتو دیدم.همونقدر معصوم.همونقدر معصوم! با لحنی شگفت زده گفتی واقعا دارم درست میبینم؟بالاخره پزشک شدی؟و من با بغض گفتم تو زنده ای؟ پس این همه سال کجا بودی؟ چرا نبودی؟تا دوییدم بیام سمتت همه چیز محو شد و بین هیاهوی مردم ناپدید شدی. پیرهن سرمه ای تنت بود.با موهایی کوتاه.موقعی که رفتی موهات مث عیسا مسیح بلند و لخت و بور بود.
میدونی؟ آره حتما میدونی! مگه میشه تو چیزی رو ندونی؟ 
دراز کشیدم و به ستاره‌ای که بالای سرمه نگاه می‌کنم. دوتاست؟ یا فقط دارم تار می‌بینم..؟ نفرتم از آدم‌ها با این که باید بیش‌تر می‌شد یهو گم شد و احساس کردم دیگه از کسی بدم نمی‌آد. حتی شاید از خودم. هیچ حسی ندارم. یهو حس‌هام گم شدن و تهی شدم. به این فکر می‌کنم که چقد دلم می‌خواد با ستاره‌ای که درست روبروشم یکی بشم. یک لحظه. هزاران سال نوری. معلق. چقد قشنگه. فکر کنم تنها حسی که در این لحظه برام مونده همینه. یه حس مبهم که حتی خودم هم نمی‌دونم چیه.
دکوراسیون منزل
خرید فرش نگین مشهد
در سری مقالات قبلی به تفصیل درباره دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان منزل مطالبی را بیان کردیم در این مطلب سعی می کنم جزییات بیشتری را بیان کنم.
چگونه مبل و فرش را ست کنیم ، انتخاب رنگ مبل و فرش ، ست فرش سرمه ای با مبل ، رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای ، ست کردن وسایل آشپزخانه ، ست مبل و فرش فیروزه ای ، ست مبلمان استیل ، ست مبل با فرش قرمز ، ست فرش با مبلمان ، ست دکوراسیون منزل ، بهترین رنگ فرش ، رنگ فرش سال ،
فرش افشان نگین مشهد
طرح 716 کرم از فرشهای 700 شانه نگین مشهد است که از نوع طرحهای افشان محسوب میشود که از 8 رنگ در نقشه آن استفاده شده و دارای تراکم طولی 2100 میباشد.
فرش ماشینی طرح افشان در انواع سایزها و رنگهای متنوع_بیش از 200مدل فرش با ... این نقشه زیبا و جدید فرش ماشینی طرح افشان را بیشتر فرش مشهد و فرش کاشان ...
خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 طرح افشان نگین سرمه ای_فرش کاشان طرح افشان طرحی پرفروش برای کسانی که طرفدار فرش های افشان هستند.
فرش ماشینی 1200 شان
دکوراسیون منزل
خرید فرش نگین مشهد
در سری مقالات قبلی به تفصیل درباره دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان منزل مطالبی را بیان کردیم در این مطلب سعی می کنم جزییات بیشتری را بیان کنم.
چگونه مبل و فرش را ست کنیم ، انتخاب رنگ مبل و فرش ، ست فرش سرمه ای با مبل ، رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای ، ست کردن وسایل آشپزخانه ، ست مبل و فرش فیروزه ای ، ست مبلمان استیل ، ست مبل با فرش قرمز ، ست فرش با مبلمان ، ست دکوراسیون منزل ، بهترین رنگ فرش ، رنگ فرش سال ،
فرش طرح ندارد و در کارخانه های فرش کاشان تولید می شود و تراکم بالایی دارد.
رنگ فرش طرح ناردون
فرش طرح ناردون در چند زمینه رنگ طراحی شده و بافته می شود که این زمینه ها شرح زیر است:
فرش طرح ناردون کرم
فرش طرح ناردون آبی
فرش طرح ناردون روناسی
فرش طرح ناردون سرمه ای
مشخصات فنی این فرش هم به صورت زیر است:
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ: اکریلیک هیت ست خالص
بافت کاشان
دستگاه آلفا شونهر و hcp
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
غیبت
یوسف علیه السّلام بیست سال به طول انجامید و در این مدّت یعقوب علیه
السّلام روغن بر گیسوان نزده و سرمه نکشیده و عطر استعمال نکرده و به زنان
نزدیک نشده بود تا آنکه خدای تعالی پریشانی یعقوب را برطرف کرد و یوسف و
برادرانش و پدر و مادر و خاله اش را به گرد یک دیگر جمع کرد. سه روز این
غیبت را در چاه و چند سال آن را در زندان و باقی سنوات را در امارت بود.
یوسف در مصر
ادامه مطلب
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
نشستم وسط حیاط رو زمین
روبروم بنفشه های زرد،
بالا سرم،ازبین برگای درخت انجیر اسمون سرمه ایه،
یه نقطه هایی اون دور چشمک میزنن که ستاره ان...
تو گوشم آهنگ میخونه:
میــــرقصد زندگیــــ❤
و زندگی رو میبینم که رقص کنان با نسیم میاد
موهامو تاب میده و لرز میشونه به تنم...
و اینگونه زیبا میگذرانیم جمعه را

پ.ن:ادری بهشت که این باشد
داره میرسه به گوش، صدای یه قافلهکاروان حضرت اربابهپا به پای قافله، این دل زار منممث قلب زینبت بی تابهمیدونی حاجت منو، ولی بزار بازم بگمسه کلمه ست فقط آقا،پیاده، اربعین، حرماربابم شبای جمعه دل حرمهاربابم فدایی سرت سرمهحسین وای،حسین وای------------
صوت زیبای شب جمعه این هفته را از دست ندهید( اینجا )
توی مسیر تهران-فیروزکوه هوا کم کم رو به آبی رفت و خنک شد. شیشه های پنجره ها رو دادیم پایین. وقتی از زیر پل رد شدیم تا همراه با جاده ای که مثل مار روی کوه ها خزیده بود به سمت روستا بریم، هوا درجه به درجه سرد تر شد و آبی بعد غروب آسمون سمت سرمه ای و سیاه شب رفت. دست و سرم رو از پنجره بیرون می‌آوردم، باد خنک و بوی مرطوب سبزه ها رو روی پوستم لمس میکردم. سرم رو به حاشیه پنجره تکیه میدادم و به ماه نیمه و ستاره هایی خیره میشدم که دونه دونه توی طیف آبی-سیاه
خوابیده ام زیر درخت انگور حیاط. از زیر شاخه های سبز و تازه روییده اش نور بی جان ماه و ستاره ها به پایین میریزد و نسیم خنکی خودش را به پشت پلک هایم میمالد. به این فکر میکنم که از همه چیز دور شده ام، گم شده ام. انزوایی خودخواسته. عزیز دلم، به این فکر میکنم که اگر این ستاره ها، اگر شاخه های جوان و ظریف درختان و اگر پلک های خسته من باخبر بشوند که تو را هم از دست خواهم داد خاموش خواهند شد، خواهند مرد...
اگر بیایی، ذره ذره خاک زیر پایت را سرمه چشمانم میکن
کفش
های tan shoes  نوعی کفش در جنس چرم یا جیر است که به رنگ قهوه
ای روشن مایل به زرد یا همان عسلی تولید میشود. این کفش ها میان آقایان با نام کفش
چرم عسلی مردانه شناخته میشوند.
بسیاری از آقایان تصور میکنند که این کفش به سختی با
لباس های مختلف ست میشود . اما این تصور اشتباه است . این کفش با سایه های تیره
طراحی میشود و ممکن است دو تناژ سایه گونه از رنگ عسلی در کنار یک دیگر قرار
بگیرند . البته این ترکیب بیشتر در کفش های مانک استرپ دیده میشود . تصور اشتباه
د
جعبه بشقاب میناکاری طرح مخمل سرمه ایی از محبوب ترین محصولات فروشگاه و برای نگهداری از انواع بشقاب های میناکاری شده است. قرار دادن یک بشقاب میناکاری با رنگ های شاد مینایی در جعبه بشقاب 30 سانتی میناکاری شده جلوه بسیار زیباتری به آن خواهد بخشید. قیمت جعبه میناکاری ارزان و در کنار بشقاب های میناکاری قابل خرید است. خرید جعبه میناکاری طرح پارچه مخمل (جیر) آسان و با چند کلیک انجام می شود. از جعبه مخمل میناکاری بیشتر برای دادن هدیه به دیگران استفاد
منتظران وقت سحرپاشویم
عقل تهی جان شده شیداشویم
گشته جهان خرّ‌‌م ازین انتظار
روح وروان چون گلِ رعناشویم
روبه خدادست به درگاه او
ناله کنان اشک، هویداشویم
شبنمِ چشمانِ شماعاشقان
جمع شودهمرهِ دریاشویم
خواهشِ چشمانِ شمامستجاب
دیدنِ آدینه صف آراشویم
منتظران وقت طلوعین فجر
منتظرِیوسفِ زهرا(س)شویم
وعده ی مولودشودچون به پا
آتش واسپندوسمیرا شویم
گردِ رهش سرمه ی چشمان خود
کوکب وناهیدوثریا شویم
بارگهش را گلِ نیلوفری
مریم و رُز،غنچه ی میناشویم
(
پنج روزه گوشیم خراب شده و دارم به دور از تکنولوژی و دوستهام زندگی میکنم. خوبه بعضی وقتها چند روز نباشید ببینید اون دوستهایی که هر روز توی مجازی باهاشون در ارتباطید دنبالتون میگردن یا نه! کی واقعیه و کی جاش توی همون فضاست فقطراستش اصلا برام سخت نیست ببوسم بذارمش کنار اما وقتی تصمیم خودم باشه نه جبر
گهگاهی با گوشی بابام یا مامانم میم رو میبینم فقط
خیلی چیزها تو سرمه که دوست داشتم بنویسمشون اما راستش با لپتاپ احساس امنیت توی وبلاگم ندارم
و حتی
ارغوان با صدای هزار هزارتا گنجشگ که داشتن جان عشاق شجریان رو زمزمه میکردن بیدار شد، رفت کنار پنجره و صورتش رو چسبوند به شیشه و گرمای صورتش  شوق زندگی رو انژکسیون کرد تو رگ سرد پنجره، پنجره جونگ رفت و کم کم رنگهای مداد رنگی برگ درختا رو نقاشی کردن، رنگ کردن.
برگشت نشست روبروی آینه و زل زد تو قاب عکس، زل زد تو چشمای ارسلان که تو عکس نشسته بود روی کنگره دیوار و دست دراز کرده بود سمت ارغوان.
گره موهاش رو باز کرد و ریخت روی شونه هاش، تمام برفی که آسم
یه تصمیم اشتباه
و مسیر زندگی م عوض میشه
نمیدونم چقدر خوب شد یا چقدر بد
میدونم که دلم برای دویدن تنگه
دلم برای جنگیدن تنگه
دلم برای یکه تاز بودن تنگه
در حالیکه الان از ترس زمین خوردن نمیتونم درست قدم بردارم، رویای دویدن تو سرمه
این یه احساس فوق العاده بده
این مزخرفه
این مثل یک قفس میمونه
خواب دیدم که میدوم. می پرم و فرود میام و این جسم دیگه زندون آرزوهام نیست. خواب دیدم هیچ دردی احساس نمی کنم و اطرافم رو کامل درک میکنم. خواب دیدم آرزوهای کوچیکم
فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه حوض نقره کرمی
فرش ماشینی کاشان حوض نقره کرمی ۱۲۰۰ شانه
مشخصات،قیمت و خرید فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه حوض نقره کرمی
در فروشگاه بست بافت ما بهترین ها را برای شما فراهم آورده ایم. تمام عکس ها و تصاویر فرش کاشان حوض نقره کرمی کاملا واقعی و بدون روتوش و تغییرات در رنگ های فرش، با کیفیت فوق العاده بالا آماده شده است. تا برای خریدی آسان و مطمئن همگام با سلیقه شما در انتخاب فرش کرمی رنگ را به ارمغان بیاوریم. در مورد هارمونی رنگ فرش کاشان
جان دلم...برو خدا به همراهت، دلواپس هیچ جیز نباش...یک عمر به پای تو میمانم مردِ زندگی من....هرکجا دیدی برایت سخت شد، ...وسط میدان تیر..روی برجک...میان چله ی سرما و گرما..یاد من باش..یاد منی که ثانیه شماری میکنم برای برگشتنت...برای در آغوش گرفتنت...برای آن دستان مردانه ات...جان دلم...!تورا به خدا نبینم دلت بگیرد که دنیا بر سر من خراب میشود...تا بوده همین بوده جانم سخت نگیر...اصلا گاهی عشق به همین سختی هایش ، به همین فاصله هایش زیبا میشود...خیالت هم از بابت من
اصلا با عقاید من جور در نمیاد که در وبلاگ از غم و غصه و ناراحتی بنویسم. خوش دارم وقتی کسی میاد اینجا رو میخونه انرژی بگیره، انگیزه پیدا کنه برای عمل ها و گام های بعدی زندگیش. حتی یک نفر...
ولی این مدت همه نوشته هایم آعشته به این درد مزمن بود که نفس کشیدن برای خودم هم دشوار بود چه برسد به این نوشته ها...
حالا خلاصه...
میخواهم بگویم توی راهم. یعنی یک ساعتی میشه نشستم توی اتوبوس و راهی شدم. 
چند ماه پیش، در همین وبلاگ اتمام حجت کردم با خودم. 
گفتم تا آخر
وقتی مامان نیست؛ آبسردکن یخچال همش خالیه، صبا از گرمای آفتاب تلف میشم و کسی نمیگه کولر و برات روشن کنم، همه جا با وجود مرتب بودن انگار خیلی به هم ریختس، غذاها فقط شکم پرکنن انگار یه چیز مهمی توشون کمه و خونه یه چیزی شبیه زندگی کم داره...
وقتی بابا نیست؛ صبا خواب میمونم، کسی برام لقمه نمیگیره که اگه حتی دیرمم شده بدون صبحانه نرم دانشگاه، موقع سحری کسی تا اتاق نمیاد که نازم و بکشه و ببرتم برای سحری خوردن، کسی موقع فوتبالا صدام نمیکنه و همشون و ا
وقتی مامان نیست؛ آبسردکن یخچال همش خالیه، صبا از گرمای آفتاب تلف میشم و کسی نمیگه کولر و برات روشن کنم، همه جا با وجود مرتب بودن انگار خیلی به هم ریختس، غذاها فقط شکم پرکنن انگار یه چیز مهمی توشون کمه و خونه یه چیزی شبیه زندگی کم داره...
وقتی بابا نیست؛ صبا خواب میمونم، کسی برام لقمه نمیگیره که اگه حتی دیرمم شده بدون صبحانه نرم دانشگاه، موقع سحری کسی تا اتاق نمیاد که نازم و بکشه و ببرتم برای سحری خوردن، کسی موقع فوتبالا صدام نمیکنه و همشون و ا
سرم رو تکیه می‌دم به پشتی صندلی و چشمم رو می‌بندم. سعی می‌کنم به اون بخش ذهنم برسم که خوابای خوب رو می‌سازه، که دستور خنده‌های سرخوشانه رو می‌ده؛ جایی که نه طنزی داره نه کنایه‌ای، هرچی هست سادگی و خوش‌دلیه.
دستم رو روی چشمم فشار می‌دم. یه تصویر محو می‌آد، شبیه یه تابلوی سرمه‌ای‌رنگ خطاطی عربی به سبکی که نمی‌دونم اسمش چیه. هرچی سعی می‌کنم نمی‌تونم بخونمش؛ مثل دری که توی این چند سال نتونستم بازش کنم.
زیر چشمم رو پاک می‌کنم. خبری از این
بسته 4 عددی شورت مردانه نیم پا آلتین پوش
برند: آلتین پوش
کشور صاحب برند: ایران
تولید شده در: ایران
رنگ: سرمه‌ای،آبی کله‌غازی
جنس پارچه: نخی
جنس: 96% نخ ، 4% لایکرا
طرح: ساده
مدل: نیم‌پا
لطیف و راحت
ایده‌آل برای فعالیت‌های پرتحرک
دارای پارچه با خاصیت کشش و دوام بالا در برابر پارگی
ملاحظات نگهداری: شستشو در دمای 40 درجه سانتی‌گراد و اتوکشی در دمای متوسط انجام شود.عدم شستشوی لباس با لباس‌های دیگر،خشک‌کردن لباس زیر در فضای باز و زیر نور آفتاب،ا
یک. اینکه خودخواهمو قبول دارم. لجباز رو هم خب، آره ولی زیاد طول نمیکشه که از بین میره. راستش دلم میخواست اینجاننویسم. یعنی میخواستم یه جایی بنویسم که کسی نباشه و نخونه. این از لج بازی میاد ولی الان که اینجا دارم مینویسم گواه بر اینه که اونقدرم لجباز نیستم. دو. الان که اینجا نشستم و دارم مینویس دمای تهران ۴۰ درجه ست و من بدون کولر پشت لپ تاپ دارم هم زمان با عرق ریختن تایپ میکنم. با گرمای به این شدیدی چجوری میشه کار کرد؟ مانتو تیشرت و روسری هم تاث
شیداتر از این شدن چگونه؟
رسواتر از این شدن چگونه؟
بیهوده به سرمه چشم داری
زیباتر از این شدن چگونه؟
من پلک به دیدن تو بستم
بیناتر از این شدن چگونه؟
پنهان شده در تمام ذرات
پیداتر از این شدن چگونه؟
ای با همه، مثل سایه همراه
تنهاتر از این شدن چگونه؟
عاشق شدم و کسی نفهمید
رسواتر از این شدن چگونه؟
| فاضل نظری |
سلام...
دیروز با پاییز رفته بودم خونه دوستش بهار...(وبشون مشترکه)
زینب و زهرا هم بودن...
مثلا رفته بودیم کمک واسه مهمونی امروز که با دوستای دبیرستانشون گرفتن...
فقط ظرفارو شستیم و نشستیم به حرف و خنده...خخخ:)))
نوشمک آورد بخوریم در نگاه اول یکی شون سرمه ای بود و بقیه مشکی...0_0
از وسط که جداشون کرد چند تاشون سبز لجنی و چندتاشون زرشکی بودن...:))))))))))
هرکی می خورد کلی فکر میکرد که ببینه مزه چی میده...:)))
حوصله مون داشت سر میرفت که زهرا گفت خرک شیم از رو هم بپری
{دولت کریمه امام عصر(عج) - شماره 33}

به کارگیری نیروهای جوان

اکثر اصحاب امام زمان پس از ظهور و در دولت کریمه ایشان، جوان هستند و چه نیکوست مسئولان حکومت های اسلامی، به تبعیت از آن امام بزرگوار بیشتر از نیروهای جوان بهره گیرند.
امام علی(ع) فرمودند: اصحاب مهدی جوان اند و در میان آنها سن و سال دار وجود نداردمگر به اندازه سرمه چشم و نمک در زاد و توشه.
این ممکن است به دو جهت باشد:
۱-به جهت اقتضای وقت ظهور که به افراد پر انرژی و نیرو احتیاج است.
۲-در آن
#شعر_مهدوی
 "وعده ی دیـــــــدار ِ ما
می رود از بام دل این اضطراب ِ بی صدا
می زند بر چشم ِ شعرم سرمه ی نور خدا
تا کتاب ِ چشم ِ نرگس شد مرور از عمق ِ جان
پرسشی هرگز نــَمانــَد از درون ِ مـــــــاجرا
نام او سر حلقـــه ی قاب ِ زمین و هم زمان
آفتـــــاب ِ لم یزل ،هم کـــــهکشان ِ راه ما
ای حضور ِ حاضرت ظــــــهر تمام سایه ها
نیــــــمه ی جانم شوی ای ماه کامل بی ریا
شعبه ای از عشق تو سر فصل جانم می شود
انشعـــــــاب ثروت ِ دنــــــــیا و عــقبایم شمـ
بشقاب میناکاری جعبه مخمل را می توانید برای مناسبت های مختلف به دیگران هدیه دهید. رنگ بشقاب میناکاری 20 سانتی با جعبه مخمل بسیار شکیل است و ظاهر آن معمولا مورد پسند همه سلیقه هاست. مطمئنا بشقاب میناکاری با جعبه جلوه بهتری داشته و کادو کردن آن را بسیار ساده تر می کند. بشقاب میناکاری جعبه دار اثر دست هنرمندان استادکار ایرانی است که سال ها تجربه خود را بصورت نقوش زیبا بر روی مس نقاشی کرده اند. طول عمر و دوام بشقاب مینا کاری شده بالاست و شما می توا
گلدان جفتی مسی میناکاری شده یکی از محصولات صنایع دستی , ویژه هدیه است. باکس ست گلدان مسی میناکاری 25 سانتیمتری را می توانید فقط با یک کاغذ کادو برای انواه هدایای مناسبتی آماده کنید. گلدان مسی جفتی میناکاری جعبه دار براحتی قابل حمل است . رنگ روکش جعبه چوبی جفت گلدان مینا کاری معمولا سرمه ایی و مشکی است تا برای انواع سلیقه ها مناسب باشد. گلدان میناکاری 25 سانتیمتری اثر دست هنرمندان نصف جهان است که با ذوق هنری خود نمونه ایی نفیس از هنر اصفهان را
کد 3091

محصول پرفروش کد٣٠٩١قیمت ١٩٠٠٠تومان(عمده)دوشى٣خانه بزرگداراى بند بلند(دستى و دوشى)جنس طرح چرم باسداراى٢زیپابعاد١٩در١٦سانت(کوچک)مشکى و سرمه اى مطابق عکستلفن 02136832085
صفحه اصلی سایت تولیدی کیف
مشاهده تمام محصولات تولیدی کیف یک
تولیدی کیف زنانه تمام محصولات
کیف کمری و دستی اداری مردانه تمام محصولات
تولیدی کوله پشتی تمام محصولات
تولیدی کیف مدرسه تمام محصولات

من همه چیز هایی که خوشبختی میاره دارم مثلا سایه پدر و مادرم بالای سرمه، خواهرم دوستم داره و منم دوستش دارم
از نظر مالی خدارو شکر مشکلی ندارم و تنها چیزهایی که کم دارم فقط مشکل پاهام و یک کار خوبه ولی با همه اینها ارزوم اینه که ای‌کاش به دنیا نیومده بودم، کاش بدنیانیومده بودم تا طعم تلخ از دست دادن تورو تجربه نمیکردم
همونجور که داریوش گفته: دنیای این روزهای من هم قد تنپوشم شده، اینقد دورم از تو که دنیا فراموشم شده
عزیز ترینم با این که رفتی و م
باکس گل
ابراز گرمی و حمایت از عزیزان خود را با یک سبد از نماز صلح. این گیاه پر از گیاهان گل سرخ و زرق و برق دار، این باغ نیز با یک 10 "-15" لیلی صلح همراه است. همانطور که لیلی شکوفا می شود، همدردی و همدردی شما به شیوه ای عاشقانه منتقل می شود. یک فرشته سرامیکی سفال سفید هدیه را تکمیل می کند.
جزئیات
1 کالیفرنیا سفید کاشت ~ 8-10 "بلند
1 گیاه لیلی گیاهخوار ~ 10-15 "قد بلند
1 Pothos گیاه سنگ مرمر ~ 8-10 "قد بلند
1 گیاه Neftyytis گیاه ~ 9-11 "بلند
هدیه به قطر 8 سانتیمتر درخت، ایمان
گلدان میناکاری جعبه مخمل از سری محصولات زیبای صنایع دستی میناکاری مناسب برای هدیه به دوستان و آشنایان است. گلدان میناکاری 25 سانتی باکس جعبه مخمل ظاهر شکیلی دارد و با قرار گرفتن در باکس مخملی مناسب برای هدیه تبلیغاتی سازمانی و ارگانی در مناسبت های مختلف می باشد. گلدان میناکاری باکس مخملی اثر دست هنرمندان اصفهان است که باعث شده ارزش مالی و فرهنگی داشته باشد. گلدان میناکاری با جعبه فقط با یک کاغذ کادو و در کمترین زمان آماده برای هدیه به دیگر
هوالرئوف الرحیم
تو سرچ اینستا که نوزادهای نمکی می بینم شست می خورن یا عکسهای بامزه دارن دلم ضعف میره و خداروشکر می کنم یه دونه شو تو خونه دارم.
وای من عاشق فسقلیام. 
بهش می گم:
"بزرگ نشو که بزرگ بشی یکی دیگه میارم."

خونه بدون بچه کوچیک خونه نیست.

پی نوشت:
واقعیت اینه که رضوان به فسقلی حسادت نمیکنه و دوستش داره. ولی طلب محبتش بیشتر شده. که به نظرم طبیعیه و اصلا بد نیست. قبلا همه توجهات و محبتها مال خودش بود. ولی حالا که نصف شده به شکلهای مختلف ابرا
صبحِ زود! آسمان دلش ابری‌ست و شاید باران بگیرد.شاید هم تا سرِ ظهر که میخواهم دوباره ساندویچ بخرم،هوا آفتابی و گرم شود.حالا نمیدانم آن کتِ زرشکی‌ام را بپوشم یا زیر مانتوی لیمویی‌ام،آن بلوزِ گپِ سرمه‌ای را!حال بگذریم! داشتم چه میگفتم؟هان! صبحِ زود! همان زمان که به سختی دل میکَنم تا از زیرِ پتویِ گرم و نرمم بیرون آیم و هوایِ نیمه سردِ پاییزیِ اتاق به من میخورد.از همان لحظات که لرزم میگیرد و دندان‌هایم یکی پس از دیگری بر روی هم میلغزند و گاهی
اشاره به حکمت نهفته در چشمامام صادق (ع)- در مناظره با طبیب هندى -: پیشانى ، از مو تهى است ، از آن رو که محل رسیدن نور به چشمان است ؛ و در آن چین و چروک قرار داده شده است ، بدان سبب که عرق فرو ریخته شده از سر را در خود، محبوس سازد و مانع رسیدن آن به چشمان شود، تا بدان وقت که انسان ، عَرَق خویش را پاک کند، آن سان که نهرهاى زمین ، آب ها را در خود محبوس مى سازند.ابروها در بالاى چشمان قرار داده شده اند تا نور را بدان اندازه که بسنده است از زیر آن به چشمان را
بیشتر از هر صلواتی، خدا!
صل علی علیّ موسی الرّضا
تامّةً، زاکیةً، باقیه
دائم و پیوسته، سلیس و رسا
پاک درودی که نباشد دروغ
ناب دعایی که نباشد ریا
تازه سلامی که نباشد کهن
تیز بریدی که نیفتد ز پا
بگذرد از دود و دم شهر ری
بال گشاید به سوی کبریا
نامهٔ عشاق برد سوی دوست
تازه کند قصهٔ باد صبا
گاه شود هم‌نفس موج‌ها
گاه شود هم‌سفر ابرها
گاه چو آهو بنهد پا به بند
گاه شود همچو کبوتر رها
هر سحرش ذکر خفی: فاطمه
نیمشبش بانگ جلی: مرتضی
گاه کند گریه برای حسن
گا
قفسه های فروشگاهی رنگی
انتخابی هوشمندانه , مناسب و ارزان
1. مناسب جهت فروشگاه ها و منازل و انبار2. دارای سه رنگ عمومی ( نارنجی و سفید و قرمز ) و رنگ سفارشی ( سرمه ای و مشکی )
3. قابلیت انتخاب ارتفاع قفسه در اندازه های 1 / 1.5 / 2 / 2.5 و3 متر4. قابلیت انتخاب صفحات درعمق های 20 / 25 / 30 / 35 / 40 سانت
5. سهولت در تنظیم ارتفاع طبقات , بدون استفاده از پیچ و به سلیقه شماشماره تماس جهت اطلاع و سفارش :9 الی 01344510608 و 09394901848
آدرس سایت فورژمدرن:www.forge-modern
به  کمد بایگانی ریلی حتم
تو گذشته تنها حالت مجاز بخاطر ست کردن کیف و کفش این بود که رنگشان مثل بی قراری باشد؛ اگر غم کسی از این قاعده سرپیچی می کرد، به نشانی یک آدم بی سلیقه در دیدن گرفته می شد. این روزها ولی این قاعده اعتبارش را از دست داده و تنها یکی از گزینه هایی است که به مادام ها کمک می یواش استایل زیباتری داشته باشند. در این مقاله با سایر انتخاب هایی که می توانید از طریقشان کیف و کفشتان را با هم ست کنید، آشنا خواهید شد. انتخاب ته رنگ های ظاهرا بی ربط واقعیت جالب دنی
بماند که اینهمه روانشناسی خوندم با دل و جون ولی پول ندارم مطب بزنم. سر همین قضیه اومدم تو یک شرکتی که کاملا بی ربقطه به رشته ام دارم کار میکنم با ماهی یکو هفتصد و پولی که میاد جمع نمیشه. و اینها.. بماند.
بماند که حالا خودمو راضی می کنم که پسر خیلیا هستن که کار ندارن. امنیت روانی که سر ماه ی حقوقی ریخته میشه براشون رو ندارن. بماند.
بماند که باز میگم عوضش کاری که می کنم نیاز به مهارت هایی داره که من اگه این رشته رو نخونده بودم بلد نبود.
بماند که با ای
شاید فکر کنید تو این دوره و زمانه دیگه کسی نیست که خانوادش از پوشش و ظاهرش ایرادی بگیره اما....
متنفرم از خانواده هایی ک بچه اش محدود میکنن و نمیزارن هیچ لذتی از جوون بودنش ببره میگن آرایش نکن. فلان رنگ نپوش. اینجا نرو و مزخرفات دیگه تا درسش تموم بشه و به یه پسر بدنش بره و بعد باز اون غیرتی بشه ک فلان نکن و فقط برای خودم و...همون سال اول بچه دار بشن...
بعد بچه وددرگیری های زندگی و بعدم ک دیگه حوصله این کارها نمونه و پیری و مرگ.
اینچه زندگی شد آخه. ما ا
نمیدونم چی شد که حس کردم باید وبو یه مدت بزارمش کنار ، البته یجورایی حس میکردم کسی اینجارو بخونه که اشنا باشه .یه مدتم درستش کردم کد قالب مشکل داشت و من اونقدر بی حوصله بودم و ذهنم درگیر بود که نگاهشم ننداختم فکر میکردم بیان مشکل بهم زده .
خب خاطره های خوب و بد قبل هنوز کم و بیش دارم برا نوشتن .
اکیپمون که رسما نابود شد ، با رفیق صمیمی هام کات کردم البته از طرف اوناست ، مرغ و خروس عاشق رابطشون بعد کش و قوس های فراوون داره جدی میشه ! کلی براشون دعا
خاک من را ز کَرَم بر در میخانه ببر 
یا سبو گیر و بیا در ره جانانه ببر 
جان بی طاقت من را بده از بند رها 
بهر آن شمع شب افروز، چو پروانه ببر
ساقی از، باده نابی که جهان بر هم زد 
جرعه ای آر مرا، لیک چو دیوانه ببر
بر سرائی که مرا خاک درش سرمه ی چشم 
تا به قربانگه دل، سرخوش و مستانه ببر 
رهروا خون دلم را، ز وفایت تو بگیر 
بر در میکده ها، ساغر و پیمانه ببر
اشک خونین که من از، درد فراقش ریزم 
گر به کعبه نخریدند، به بتخانه ببر 
ساقیا فتنه مکن، بر دل خونین
کتاب زیست دوم دبیرستانم بدرد دخترای مجرد میخوره ، یکی از هم کلاسیا از قضا فامیل ِ دوست صمیمی منم بود میشه بغل دستی من به همین سبب دوست میشیم...
این سال اول دبیرستان اردیبهشت ماهش عقد میکنه ، دوم دبیرستانم قرار بوده تموم کنه مرداد عروسی بگیره
خلاصه میگم ک باهم دوست شدیم
سر زنگای زیست تو کتاب زیستم مینوشت این خوبه؟ اون خوبه؟ 
به نظرت اتاق خودمون سفید آبی قشنگه؟
مبلمان چی؟
من هی میگفتم مبل یا کرم یا قهوه ای یا سفید یا صورتی خیلی خیلی ملایم میگفت
از مبارک بودن روزی ک گذشت
همینقدر بگم 
ک چشمام ب هم نمیاد ک بخوابه
از باور نکردنی بودن میزان برکتش
خدا حسابی پارتی بازی راه انداخته بود
صبحی که با جآنت بخیر میشهـ
بعد از ظهری که امام رضا و این اهل کرامت بخیر میکنن
وقتی ک صورت جآنآ بی هوا تو حرم بین گلای قشنگ روسریش پیدا بشه
و بغلی که سیر نشه از فشردن دلبر...
میگنجه شکرش؟
حاشا،
حاشا که بگنجه...
سرمه میکشیم که عیده:)
کِل میکشیم ک عروسیه...
و مینویسم تو دفترم به نام عشق:)
به مریم نگاه میکنم و زیر لب میگ
کاغذ 80 گرمی سل پرینت پلاس سایز A4 بسته 500 عددی
Cell print plus A4 paper                                                                        
معرفی کلی
کاغذ A4 سل پرینت پلاس محصول تولید شده در کشور اندونزی است که در داخل کشور برش و بسته بندی می شود ( برش لیزر ) . کاغذ سل پرینت پلاس سایز a4
کاغذی سفید و فاقد پرزاست که با بسته بندی شیک و کارتونی به رنگ سرمه ایی
آماده و روانه بازار می گردد . با توجه به قیمت بسیار مناسب کاغذ a4 سل پرینت پلاس این کاغذ می توا
دلم یک مقداری گرفته! یه کوچولو :/ 
هیچی سخت تر از جا به جا کردن مبل های سنگین نیست.کمرم یه ذره درد میکنه اما خوب خدا رو شکر قسمت زیادی تمیز شد.
فردا هم انشاالله هال رو تمیز بکنم.بعدم پله ها اگر شد :) 
خیلی طول میکشه.خیلی هم نمیکشه ها اما خوب فکرش از انجام دادن خودش سخت تره.باید کابینت ها رو هم میریختم بیرون و همه ظرفا رو مرتب میکردم اما خوب این کارو هم نکردم چون خیلی سخته.سلیقه من و مامان به هم نمیخوره.میترسم خوشش نیاد همه چیزو بریزم بهم.ولی خوب بال
دوباره اینجوری شدم. ولی این بار چرا؟ دوباره دستام درد گرفته به سمت بی حسی میره. انگار کم کم تو کل بدنم بی حسی پخش میشه. پاهام گز گز میکنه. سرم درد میگیره و چشام میپره. فکر کنم حداقل ماهی یک بار اینجوری میشم اما این ماه که دوبار شد. نشد؟ دلم میخواد خوابم ببره. هرچند که نسبت به خواب زیادی که داشتم هنوز خسته ام اما دیگه انگار خوابمم نمیبره. نمیتونم کتاب بخونم چشام روی سطرها لیز میخوره چیکار میشه کرد اینجور وقتا؟باید حواس خودمو پرت کنم شاید. ولی با چ
دیروز آروم و سر به زیر سر شد, من لیست کارهای دفتر رو توی سررسیدم نوشتنو و کنار هر کدوم که انجام شد یه تیک صورتی اکلیلی زدم, دیروز روز آرومی بود روز آرومِ کم انرژیِ من...
روزی که به امید دیدن همسرم و فیلم تختی و بودنمون با هم سر شد.
عصر دو تا قلمه پتوس رو که حسابی ریشه گرفته بودن زدم زیر بغلم تا برم خونه, تو حال و هوای خودم داشتم یه مسیری رو پیاده میرفتم که سرم گیج رفت افتادم شقیقه ام به یه میله آهنی اصابت کرد و مابقی داستان رو بزار تند بگم برات, کنسل
سرود
( ماه روی نیزه ها )
هرچه دارم از تو دارم
نیست طاقت بی قرارم
بنگر ای فرزندِ زهرا
یک نظر بر حالِ زارم
نامِ زیبایِ تو باشد
آبرویم ، اعتبارم
خاکِ مزارت شفا
هدیه یِ خوبِ خدا
ماهِ رویِ نیزه ها
شافعِ روز جزا
....ثارالله  .... ثارالله
عاشقِ زارِ تو هستم
من که بیمارِ تو هستم
بر همه دنیا ببالم
چون که زوارِ تو هستم
در دو عالم سر فرازم
که عزادارِ تو هستم
خاکِ مزارت شفا
هدیه یِ خوبِ خدا
ماهِ رویِ نیزه ها
شافعِ روزِ جزا
....ثارالله  ....ثارالله 
شاهِ من ماهِ مُ
اولین روز کاری برای همه بسیار هیجان انگیز است . زیرا آغاز استقلال مالی و
رشد توانایی های فردی است . همه آقایان دوست دارند در روز اول کاری خود را مشتاق
به کار نشان دهند . یکی از راه های مشتاق نشان دادن، پوشیدن لباس مناسب برای محل
کار است . اما روز اول کاری روز پر استرس و پر هیجان است و ممکن است شما کمی در
انتخاب لباس گیج شوید . واضح است که در روز اول کاری نمیتوانید وقت بسیاری را برای
انتخاب لباس اختصاص دهید . لطفا با ما همراه باشید تا با راهنمایی در
امام باقر(علیه السلام):به ابوحمزه ثمالی فرمود:ای ثابت! گویی که من هم اکنون قائم خاندان خویش را می نگرم که به این نجف شما نزدیک میشود - بادست خوداشاره به کوفه نمود - وهمین که به نجف شمانزدیک شودپرچم رسول خدا را برخواهد داشت وچون آن را برافرازد فرشتگان بدر براو فرود می آیند. عرض کردم: پرچم رسول خدا چیست؟ فرمود: میله ی آن ازعمودهای عرش خدا ورحمت اوست وعلمدار آن پرچم نصرتی ازیاری خداونداست. باآن پرچم به چیزی فرود نمی آیدمگراینکه خداوندآن را نابود
در انتخاب رنگ بندی کتاب و مجله سه گزینه وجود دارد: تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ، که با توجه به محتوا کتاب و مجله و شرایط انتخاب می شود؛ در ادامه به هر یک از آنها می پردازیم...
تک رنگ
معمولا تولیدات نوشتاری (برای کاهش هزینه های چاپ) دارای رنگ بندی تک رنگ هستند. برای کتاب ها و مجلات دارای تصویر نیز می توان کار را به صورت تک رنگ طراحی و صفحه آرایی نمود. در چاپ تک رنگ افست رنگ بندی تنها محدود به سیاه و سفید نمی شود و شما می توانید به جای رنگ سیاه از رنگ های
امروز چقدر هوا خوبه امروز چقدر من خوش حالم امروز چقدر زیبا میبینم و چقدر خوشتیپم توی این پیرهن آبی
امروز چقدر راحت از چشمای دخترا به دلشون مهمون میشم
امروز چقدر حال دلم سنگی و آبشاریه و چقدر جادوی عجیبی اطرافم داره
امروز چقدر عاشق هست و چقدر بعد از ظهر مثل بهشت آبیه
امروز همه میخندن و همه میمیرن واسه دیدن هم
امروز کارمو میکنم و چقدر باهاش حال میکنم 
امروز پاهامو میذارم توی آب و چقدر غزل توی سرمه
امروز چقدر خوبه ولی باید گذاشتشو رفت چون اومد
سلام به همه
من یه دختر بیست و خورده ای ساله ام که ۴ ماهی میشه که عقد کردم. قبل ازدواج کتاب های زیادی برای همسرداری خونده بودم و یه جورایی مطمئن بودم که تو زندگی به مشکلی برنمیخورم چون میدونستم برای هر اتفاقی تو زندگی چطور باید برخورد کنم.
ولی حالا که ازدواج کردم یه ویژگی‌هایی از خودم دیدم که قبل ازدواج واقف به وجودشون نبودم. مثلا حساس بودن. از اون جا که دختر منطقی ای هستم و حرف دیگران برام مهم نیست، برام پیش نیومده بود که با حرف کسی ناراحت شم. 
بسم الله

دیروز همراه خواهر دومی، به بازار رفتم و چند چیز میز رنگی رنگی برای خودم خریدم. خرید برای بستن بار و بندیل جهتِ سفری دوباره را از همین روزها شروع کردم. هنوز چهل روزی باقی‌ست. چهل روز! وقت ورزشم را از روز به شب منتقل کردم و همزمان با بودن خانواده‌ی یکی از عموها در خانه، من به اتاق آمدم و ورزش کردم. باید خودم را به جنبش می‌انداختم تا خوشحال‌تر شوم. ورزش، واقعا خوشحالم می‌کند. حتی اگر فلسفه‌ی هیچ‌کدام از حرکاتی را که انجام می‌دهم ندا
دیروز با وضع اسفناکی از خواب بیدار شدم. سرم سمت راست سرم و سمت راست گردنم به همرام سمت راست گلوم داشت منفجر میشد. چرا؟ یورو داره گرون میشه!! سعی کردم مقاومت کنم و دکتر نرم و مثل همیشه اما نمیشد، درد به حدی زیاد بوود که هیچ کاری نمیتونستم کنم. خلاصه رفتم دکتر بهش گفتم و تو کمتر از 5 دقیقه برام قرص و شربت نوشت. گفتتم اق من جدیدنا سر دردام زیاد شده و قشنگ از زندگی میندازتم. گفتم چه مدلیه جلوی سرمه و اینا. منتطر بودم بهم خبر بده میگرن گرفتی شاید گرفتم :
همه آقایان هنگامی که نام کفش کالج را می شنوند بی اختیار به یاد کفش هایی با پاشنه های کوتاه و زبانه کوچک و کوتاه می افتند. اما در واقع اسم اصلی این کفش جذاب مردانه کالج نیست . ا
لطفا در ادامه با ما همراه باشید تا با همه اطلاعات کفش کالج آشنا شوید
چرا به این کفش کالج گفته می شود؟
نام اصلی کفش کالج در واقع کفش لوفر loafer می باشد. بدین معنی که تمام کفش هایی که آن ها را با نام کالج میشناسیم لوفر هستند. اما چرا به این کفش کالج گفته می شود. کاملا واضح نیست ک

تـی سـلامʹ علیـک
      نخـأیـد گـیفتـن

دانشگـــا آزاتـه !

هـۊیــأ کـی فیچـالستـن،
    الیفبــا
اولـی کلمــه-یـه!
        عیلـم آمـؤجئــنˇ قیمت،
              پئـــرˇ
خــۊنˇ قیمتـه!

نفـسˈن گـــرم!
                                       ســرˈن
گـــرم!
        عـارنـامــۊسـی خـــابˇ دۊرۊن ؤ
    أمـی گمـجˇ نــۊخــۊنــم
اۊســـاده-یـه!

کــؤتـــر...
   بـی کــؤتـــر
واشــ
گم شدن در عاشقی دین من است
نیستی در هستی آیین من است
حال من خود در نمی آید به نطق
شرح حالم اشک خونین من است
از درش گردی که آرد باد صبح
سرمه چشم جهان بین من است
من چرا گرد جهان گردم چو دوست
در میان جان شیرین من است
گر بسوزم ز آتش عشقت رواست
کآتش عشق تو تسکین من استعطار

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به
تو مترو داره بو کباب میادخدایا ینی چه اتفاقی داره میفته ؟.اذیت نکن خودتو فقط یکم خستمه.من اگه یه صحنه از زندگی بودممیشدم اون دختری که ...پلان اول :خسته و کوفته تو زمستون زیر برف و بارون داره میره خونش ( تیپش : شلوار لی با کفش آل استارِ سرمه ای و چادر عربی و شال بنفش و تونیکِ چهارخونه ) و دستش یه فوم برد و کاغد طراحی هاشه و رو دوشش یه کوله سفید مشکیه و اون یکی دستش هم یه کیفِ دوربین و تو گوشش داره صدای دلارام پلی میشه و یه مسیر طولانی رو داره پیاده می
هوالرئوف الرحیم
هیچی. 
این مامای فامیل هیچ وقت از در "همدلی" بر نمیاد. برای همین مشاورم نیست. با این وجود هر دو مامای فامیل بهم اطمینان می دن که مسیر راحت تری رو در پیش دارم. حالا توکل بر خدا.
دیروز لباسهایی که بیمارستان می خواد بپوشه رو شستم و آماده کردم. حوله ی حمامش رو هم در آوردم و شستم. از لباسهاش عکس گرفتم و یواش یواش دارم ساک بیمارستان رو می بندم. خوردن خنکی و خاکشیر و عرقیات رو شروع کردم برای پیشگیری از زردیش. دو نوع خورشت هم پختم. یک نوع د
هوالرئوف الرحیم
هیچی. 
این مامای فامیل هیچ وقت از در "همدلی" بر نمیاد. برای همین مشاورم نیست. با این وجود هر دو مامای فامیل بهم اطمینان می دن که مسیر راحت تری رو در پیش دارم. حالا توکل بر خدا.
دیروز لباسهایی که دخترک تو بیمارستان می خواد بپوشه رو شستم و آماده کردم. حوله ی حمامش رو هم در آوردم و شستم. از لباسهاش عکس گرفتم و یواش یواش دارم ساک بیمارستان رو می بندم. خوردن خنکی و خاکشیر و عرقیات رو شروع کردم برای پیشگیری از زردیش. دو نوع خورشت هم پختم.
اون شب بعد پست نرم کننده لبو مرطوب کننده دستوصورتم رو زدم،سرمه کشیدم که خستگیِ چشمامو تاصبح ببره و خوابیدم..صبح هفت پاشدم،دوش گرفتم،همسری از سرکار اومد،صبحانه خوردیم و رفت بیرون کارای ماشینشو بکنه و خرید...منِ دقیقه نودی خوراکیهایِ سفر رو جمع کردمو تو ظرفهای خوشگل چیدم،اونقدر قشنگ شدن،خودم گل از گلم شکفته بود از دیدنشون..به خصوص چایی با گلهای سرخوصورتی،چوب دارچین،پرِزعفران،تخم گشنیز،هل،تکه های زنجفیل..طاووسی شده بود واسه خودش تو ظرف شی
3 پیراهن مردانه ای که باید در کمد هر مردی باشد .
ما قصد داریم که شما را با 3 مدل پیراهنی که باید همه آقایان داشته باشند آشنا
کنیم . میتوان گفت داشتن این پیراهن ها الزامی است و در ظاهر و سبک شما بسیار
تاثیرگذار است.
با ما همراه باشید با بررسی سه پیراهن مردانه ای که برای همه آقایان لازم است
.
پیراهن رسمی
همانطور که میدانید این مدل پیراهن مردانه مخصوص مراسم‌های رسمی است . شما میتوانید با پوشیدن این مدل پیراهن استایل خود را مجلل تر نشان دهید . این پی
قوانین و شرایط استفاده
کفش کالج مردانه مدل VIMER
کفش مردانه FILA مدل DRP سفید
کفش مردانه مدل VITER سرمه ای
کفش مردانه ADIDAS مدلDAkO طوسی
ست کیف و کفش دخترانه مدل RAHA
کفش مردانه NIKE مدل TEFO طوسی
کفش مردانه ADIDAS مدل EPO
کفش مردانه REEBOK مدل TILO
کفش دخترانه مدل DIYA مشکی
کالج مردانه مدل DANELO
پیراهن مردانه هاوایی مدل BEKO
پیراهن مردانه هاوایی مدل PANO
کفش دخترانه مدل AVRIL
شلوار اسلش مردانه مدل MATEO
پیراهن مردانه هاوایی مدل PANO
اسپری پنچرگیری لاستیک
گیره کوچک کننده بینی
کفش کال
امروز،
فقط بهونه اس که از تو بنویسم 
تا وقتی دورم از آغوشت 
از لا به لای این نوشته ها اسمتو دربیارم و سرمه ی چشمام بکنم
همه میدونن که من چقدر عاشقم تورو...❤
که جای خالی نبودنا رو با بغلت پر میکنی
با اینکه موهات یهو سفید شدن هم قد هیجده سالگی من میشی 
و با حوصله کل کل میکنی باهام...
بابا!
درسته که یوقتایی از بغلت میام بیرون
اما یادم نمیره وقتی پر بغض بودم و پاهامو تو شکمم جمع کرده بودم
دستتو پیچک کردی دور شونه ام،همون وقتا که من لبریز بودم از دستای
از عوارض گیم آف ترونز دیدن میتونه این باشه که انقدر واسه قسمت سوم فصل آخر (the great war) استرس دارم، که دیشب موقع خواب فکر می کردم دو تا وایت واکر تو اتاقم در پانسیون هستن. هی با گوشیم نور می تابوندم دنبالشون می گشتم پیداشون نمی کردم. وقتی هم بالاخره با اضطراب خوابم برد، خواب دیدم توی همین اتاقم و خواب. پنجره ای بالای سرمه. باد شدید اومد و پنجره باز شد. بیدار و نیمخیز شدم که پنجره رو ببندم که سایه ای پشت پنجره دیدم. دقیق نگاه کردم پسری دستش رو از پنجر
خوشتیپ بودن ممکن است کار ساده ای نباشد؛اگر اصول خوشپوشی را ندانید.یک تیپ تابستانی مردانه شیک و جذاب می تواند در اعتماد به نفس شما تاثیر بسزایی داشته باشد.در واقع طرز لباس پوشیدن آقایان تاثیر بسیار زیادی بر جذب دیگران دارد.
نکات مهم در تیپ تابستانی مردانه
چرا همیشه رنگ های تیره؟

بسیاری از آقایان عادت دارند بیشتر از رنگ های خاکستری، سرمه ای و مشکی استفاده کنند.تصور آنان این است که با این رنگ ها خوشتیپ ترند و یا جذاب تر بنظر می رسند.اما اگر اط
فروش فرش های پلی استر ارزان قیمت در سایت پرسان پارس فروش خوبی در سال های اخیر داشته است.
فرش های پلی استری بزرگترین مزیتی که برای خریداران دارند، قیمت ارزانشان می باشد و به همین دلیل فروششان در مناطق مختلف کشور به ویژه نواحی مرزی بالاست.
نواحی مرزی عموما مردم قدرت خرید کمتری دارند و فرش ماشینی ارزان قیمت دارای فروش بالاتری در این نواحی هستند، لذا توصیه ما به فروشنده های این مناطق این است که تلاش نند از بین تولیدات ارزان موجود در کاشان با کیف
عصر شده و من همچنان در بی انرژی بودن به سر میبرم!انگار هیچ انرژی ندارم فقط به زور راه میرم؛یه جوری خسته ام که انگار کوه کنده باشم!
+صبح تو خواب های وحشتناکی که داشتم میدیدم غرق شده بودم که با صدای زنگ در که داشت خودش رو میکشت بیدار شدم...
عصر هم نمیدونم چجوری بود و چی شد که خوابم برد؛داشتم با لپ تاپم کار میکردم که وقتی بیدار شدم دیدم بالای سرمه ..از گرما بیدار شدم؛اما خواب اشوب کننده ای بود!تا چند دقیقه داشتم دنبال زمان و مکان میگشتم تو بیداری!بعد
مروارید
ها و دوخت آن ها در حرفه های مختلف سوزندوزی مانند سرمه دوزی، ذغره دوزی، پولک و
منجوق دوزی و... و.. امری اجتناب ناپذیر و عملا غیر قابل تفکیک می باشد. اما غیر
از آن می توان از مروارید ها به شیوه دانه دانه 
در رنگ های متفاوت و یا در اندازه های متفاوت در مکان های مختلفی از لباس
ها استفاده نمود. 
در تصویر زیر نمونه ای از این نوع دوخت مرواریدها را در دو رنگ قرمز
و مشکی می بینید که توسط خانم نادیا خاکی از آموزشگاه شب افروز و بر
روی یک لباس قرمز؛ دو
نشسته ام لب تخت. یک پایم خم روی بالش است و دیگری روی زمین سرد اتاق. هر دو پایم یخ کرده. ارنج چپم را روی زانوی خمیده ام میگذارم، سرم را تکیه میدهم. به شلوار مشکی افتاده در خط دیدم نگاه میکنم و گریه ام میگیرد. افسردگی! علایمش را در کتاب درسی هم خوانده ام. گریه بی دلیل؟ سلام افسردگی!
ناامید میگویم که اره. انگار افسرده شدم و هیچ راهی هم برای خلاصی ازش نیست. 
اشک هایم را پاک میکنم. سم میگوید یوگا! حداقل نرو یوگا! این یک کار که از دست بر می اید؟
راست میگوی
هوالمحبوب
چند نفر ازم می‌پرسن اسم کتاب چی شد بالاخره؟ چی صداش کنیم؟ می‌گم هنوز نمی‌دونم. می‌گن کی تموم می‌شه بالاخره؟ لبخند می‌زنم و می‌گم نمی‌دونم. شاید هیچ‌کس باورش نشه، ولی این آدمی که الان نشسته پشت کیبورد و داره تایپ می‌کنه، هر لحظه امکان داره از شدت فشاری که روشه، سکته کنه. یه بار سنگینی روی شونه‌هاشه که نمی‌دونه چطوری باید به مقصد برسونه. دو سال و اندی هست که دارم جلسات داستان‌نویسی می‌رم. اما حتی یه نفر ازم نخواسته که یکی از
خرافه های رایج در ایران

شانس و اقبال
شانس
و اقبال در حقیقت عنوان موهومی است که از مغز کسانی تراوش می کند که علل
حوادث را نمی دانند لذا ناچار می شوند برای راضی ساختن وجدان خود آنها را
به دست یک سلسله عوامل نامرئی و خرافی بسپارند, به طور مثال قهرمانی که در
بازی های ورزشی دچار شکست می شود برای جبران ضعف خود می گوید شانس و اقبال
حریف، بلند بود که پیروزی نصیب او گردید و من تیره بخت و بداقبال بودم که
با شکست روبرو شدم.

رمّالی
یکی
از باورهای غ
تکنولوژی ساخت:الکترونیکی (کوارتز)مشخصات موتور:میوتا ژاپنمناسب برای: اقانوع کاربری کلاسیکعرض قاب:٤٤فرم صفحه:زاویه داررنگ صفحه:سرمه ایجنس شیشه:کریستال معدنیجنس بدنه:استیلجنس بند:ایتیلرنگ بند:سیلوررنگ بدنه استیلنوع قفل بند:قفل اصلی ارم دار
ساعت Audumas Pigoet مردانه
یکی از مواردی که به زیبایی فرم بدنی و استایل شما کمک می کند ، ساعت مچی است . از این قبیل
می توان ساعت Audumas Pigoet را نام برد که برای استفاده آقایان تولید و به بازار عرضه شده اند .
این ساعت
درباره برند:
KAJAL یک کمپانی تخصصی فرانسوی ساخت عطر با رایحه های لوکس و عاشقانه است. این کمپانی در سال 2014 در پاریس تاسیس شد که در دو شهر تورنتو کانادا (نمایندگی توسعه و بازاریابی) و دوبی امارات (نمایندگی عملیاتی و لجستیکی) شعبه دارد.
این برند با طراحان مطرحی چون Christian Carbonnel و Rosendo Mateu همکاری داشته و از زیبایی های دنیا برای ساخت عطر الهام می گیرد.
Kajal در زبان هندی به معنای سرمه و الهام گرفته از لغت عربی Khajal به معنای شرم و حیای زن است.
آدم به بعضی چیزها عادت می کند. مثلِ من به نوشتن. اینطوری می شود که اگر ننویسم سرریز می شوم با کلماتی که خودم هم نمیدانم از کجای وجودم بیرون می آیند. شاید اگر بی هیچ ملاحظه ی خاصی اینجا و برای "شما" بنویسم راحت تر باشم. هم من و هم خیلی های دیگر.
زندگی از یک جایی به بعد سخت می شود. کلا زندگی را که ولش کنی سخت می شود. آدم وقتی خودش را شل بگیرد، وقتی نخواهد از هیچ خط و ربط و کلاس و استادی پیروی کند و وقتی بخواهد دین و آیینِ خودش را پی بگیرد، سخت می شود چون
ست میناکاری بشقاب 16 و گلدان 16 سانتی متری با طراحی و هارمونی رنگ های زیبا نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده. ست بشقاب 16 و گلدان 16سانتیمتری می تواند با جعبه زیبا بخوبی برای هدیه مدیریتی استفاده گردد. جنس جعبه ست میناکاری گلدان 16 سانتی بشقاب 16 سانتی از چوب است و یا روکش پارچه ایی مخملی ( جیر ) سرمه ایی رنگ پوشیده شده. بر این اساس سعی شده ست مینا کاری اعلا بشقاب و گلدان با بهترین کیفیت ساخته شود. شما در هر کجای ایران که باشید می توانید از طر
۱. چرنوبیل رو ببیند دوستان. ببینید و با آهنگش زندگی کنید، سکانس های قبل از واقعه رو تو ذهنتون ثبت کنید، بازی های بی نظیرشون رو هضم کنید، قیافه های وحشت زده شون رو به خاطر بسپارید و به اینفکر کنید چرا هر چند وقت یه بار حقایقی رو به تصویر می کشن که مردم عامی مثل من با دونستنش فقط عذاب میکشن و بس.
و از خودتون بپرسین بهای این دروغ ها چیه؟
۲. کنار زمین شراکتی ننه جان یه باغ بود. داخل اون باغ یه چشمه بود با یه آب خنک و گوارا. تابستونا هر وقت از کار تو زمی
خیلی اوضاع یجوریه .... نمیفهمم... از یه طرف دوست دارم هرچه زودتر تموم بشه این اوضاع مزخرف و از ی طرف دوست دارم ب دیرترین شکل ممکن بگذره تا بتونم بیشتر بخونم ...
چند روز پیش کلاسا تموم شد ۶غروب بود اومدم بزنگم بیان دنبالم یادم اومد ک باید پیاده برم و از بخت بد دیر یادم افتاد و بچه های هم مسیر رفته بودن ...
هوا خیلی سرد بود ...سوز عجیبی داشت ...خواستم زنگ بزنم ب آژانس و بعد خریت محض کردم و ب سرم زد پیاده برم حال و هوام عوض بشه ...
رسیدم سر کوچه زیاد شلوغ نبود
ست 5 تکه رومیزی ترمه سالاری طرح بهار یکی از طرح های زیبای برند ترمه سالاری استان سزد می باشد. شما می توانید به استفاده از ست رومیزی 5 تکه ترمه سالاری طرح بهار اصل و شناسنامه دار جلوه زیبایی به دکوراسیون منزل خود بدهید. کیفیت و زیبایی ترمه سالاری یزد بر هیچ کس پوشیده نیست و این برند توانسته با ارائه طرح های زیبا و با کیفیت محبوبیت خود را در بین طرفدارانش بیشتر کند. ترمه سالاری جزء بهترین ترمه یزد محسوب میگردد.  ترمه سالاری تهران و سایر شهر های
اجناس جدید(3)
برای دیدن آخرین قیمت ها به سایت ما مراجعه کنید
کیف زنانه سه تیکه چها خونه کرم
٣کیف با هم٤٢٠٠٠تومان(عمده)مجموعه٣تیکه(شطرنجى کرم)➕کیف زنانه بسیار بزرگ➕کیف دوشى + بند بلند➕کیف آرایشى سایز کوچکمدل بسیار پرفروشجنس بسیار عالى و با کیفیت(ابعاد داخل عکس)تلفن 02136832085
کیف زنانه دستی دوشی
دخترانهBBSJجدیدکد٣٠٥٠فقط ٣٥٠٠٠تومان(عمده)٢٠٪؜زیر قیمت کل بازارجنس طرح چرم خارجىابعادکیف: ٣٥در٢٠سانتداراى بند بلند دوشى و دستىرنگبندى داخل عکس+مشکىت
اجناس جدید(3)
برای دیدن آخرین قیمت ها به سایت ما مراجعه کنید
کیف زنانه سه تیکه چها خونه کرم
٣کیف با هم٤٢٠٠٠تومان(عمده)مجموعه٣تیکه(شطرنجى کرم)➕کیف زنانه بسیار بزرگ➕کیف دوشى + بند بلند➕کیف آرایشى سایز کوچکمدل بسیار پرفروشجنس بسیار عالى و با کیفیت(ابعاد داخل عکس)تلفن 02136832085
کیف زنانه دستی دوشی
دخترانهBBSJجدیدکد٣٠٥٠فقط ٣٥٠٠٠تومان(عمده)٢٠٪؜زیر قیمت کل بازارجنس طرح چرم خارجىابعادکیف: ٣٥در٢٠سانتداراى بند بلند دوشى و دستىرنگبندى داخل عکس+مشکىت
خوشا مینوئه
دشت زرینش

اُ سینه سوز
کوه گرینش

ده بوئه پیره
،تا اُ سَر گاچال

سوز و رنگینه
ناره یه مثال

خوشا مینوئه
تلخ و شیرینش

خوشا لحظه
یا شاد و غمینش

اُ سینه کوه
تا تنگه وِزِه وا

اُ دشت و صحرا
پر گل مینا

جوکاشو مَلَه
تا فقیر اِوْوا

اُ سازِه نَه
یا تا ملَه بالا

جونی و مالی
دس و دلوازن

همین شُو وِه
حق میمو نوازن

اُ دشت و صحرا
باغ رنگینش

سوزی زِه نِه
ای ها دِه نگینش

سوزی،مینوئه
سوز و رنگینی

عروس دشت کوه
گرینی

چی سرمه چشه
خاک و غبارت

گوارا
گلدان مسی مینا کاری جعبه پلکسی ارتفاع 16 سانتی متر محصولی بسیار زیبا و نفیس است که شما می توانید هم در دکورهای شخصی و هم در دکورهای رسمی شرکتی و اداری از آن استفاده نمائید. گلدان مینا کاری جعبه فلکسی از تلق شفاف ساخته شده که تصویری بسیار زیبا از داخا جعبه را به شما نشان می دهد. گلدان میناکاری با جعبه شفاف می تواند به عنوان هدیه ایی ارزنده مورد استفاده قرار گیرد. بر خلاف تصور برخی جعبه گلدان میناکاری جعبه شیشه ایی از جنس شیشه نیست و در صورت شکس
بشقاب میناکاری با جعبه مخمل زیبا و شکیل است. با توجه به ظاهر بشقاب میناکاری 30 سانتی با جعبه مخمل شما می توانید از آن برای انواع هدایای شخصی و هدایای تبلیغاتی میناکاری استفاده کنید. بشقاب میناکاری جعبه مخمل را می توانید بسادگی در کاغذ کادو پیچیده و برای هر مناسبتی آماده سازید. امروزه خرید میناکاری اصفهان با توجه به معرفی بیشتر محصولات از استقبال خوبی برخوردار شده. بشقاب مینا کاری شده و همچنین گلدان میناکاری از سری محصولات پر طرفدار صنایع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اندیشه 14 آریان پلاست البرز آموزش استخراج بیت کوین و لایت کوین و... درسی بلاگ فصلانه سرور mpt gaming دوربین کوچک مینی دی وی minidv خرید وفروش باغ ویلا ی لوکس در شهریار seashell دخترکِ ساکنِ اتاقِ شیروانی