نتایج جستجو برای عبارت :

قیمت ساک ورزشی سرمه ای ریبوک

بررسی فرق سرمه با خط چشم
این روزها کمتر خانمی است که سرمه را به خط چشم ترجیح دهد اما شاید برای یک‌بار هم که شده، دست به سرمه برده و چشم‌هایش را با این دوده سیاه، گیرا و جذاب کرده باشد. این روزها سرمه‌دان‌ها معمولا به ارث می‌رسند و این وسایل سنتی در بساط آرایشی دختران جوان به ندرت دیده می‌شود. البته باورهای قدیمی در مورد خواص این ماده آرایشی فراوان است. از نظر طب سنتی، سرمه طبعی سرد و خشک دارد و پیش از این استفاده دارویی هم داشته است.
بعضی
مشخصات و قیمت ساک ورزشی سرمه ای ریبوک
ساک ورزشی سرمه ای طرح Reebook دوخته شده از چرم مصنوعی ( براق ) می باشد ، این کیف ورزشی اسپرت شیک دارای دو عدد جیب در پهلو ها ، یک عدد جیب در جلوی آن است همچنین دارای بندهای دستی متصل به کیف و یک بند دوشی جدا که به راحتی متوان به کیف وصل و جدا کرد می باشد.
طرح چاپ سفید رنگ Reebook بر روی جیب موجود در قسمت رویه ی آن جذابیت فوق العاده ای به این ساک ورزشی بخشیده است.
دوخت تمیز و ظریف و رنگ سرمه ای تیره ی آن این کیف را برای
رانر ترمه هاشمی سرمه دوزی طرح شاه پرند از سری محصولات تکی سرمه دوزی شده است. رانر در چیدمان منزل کاربرد زیادی دارد. معمولا از آن برای تزئین میز نهارخوری و پذیرایی استفاده می شود. قیمت رومیزی سرمه دوزی شده بر اساس زمان و کار انجام شده بر روی آن محاسبه می گردد. به جرات می توان گفت شاه پرند زرشکی سرمه دوزی از محبوب ترین کار های ترمه است. رانر ترمه ابریشمی سرمه دوزی طرح شاه پرند بسیار با کیفیت و زیباست شما می توانید بدون محدودیت از آن در هر کجا که
دل هادامه ته ور دئووه امونت، هی ربابه جان ته بلاره
نکن خیانت ای بی مروت، هی ربابه جان ته بلاره
نکنه بشکنی اون عهد و پیمون، هی ربابه جان ته بلاره
ته دامون گیرمه روز قیامت، هی ربابه جان ته بلاره

ته چش سرمه
تو نکن برمه
من ته ره ورمه آی ربابه جان ته بلاره

بلبل میشکا بخون بموئه بهار، هی ربابه جان ته بلاره
کوهی ره یاد بیمو کوه کوجه بار، هی ربابه جان ته بلاره
کوهی شوننه کوه با لب خنده، هی ربابه جان ته بلاره
نا دارنه کدورت نا غم و غرصه، هی ربابه جان ت
نمونه ای از دوخت سرمه دوزی به شیوه برجسته را در این پست می بینید که توسط خانم مهری صالحانی از آموزشگاه شب افروز،دوخته شده است. این سرمه دوزی که روی پارچه ای از جنس مخمل اجرا شده، به رنگ بنفش تیره می باشد و برای یک رومیزی مربع در نظر گرفته شده است.
خانم صالحانی برای این رومیزی طرحی از یک گل را با چند شاخه در یک گوشه رومیزی قرار داده و با استفاده از تکنیک های مختلف سرمه دوزی و ذغره دوزی؛ آن را به شیوه سایه روشن؛ سوزندوزی نموده است. این رومیزی زیبا
ایده امروزمون
برای درست کردن این گوشواره ها یه سری حلقه سرمه ای و یه سری حلقه سفید اماده کنید، طوری که حلقه های سرمه ای بزرگتر باشن، بعد با فشار دو‌انگشت اشاره و شست، حلقه ها رو به شکل چشم در بیارد و بعد کنار هم بچسبونید و با مروارید تزئین کنید

ادامه مطلب
مراحل تهیه:برای تهیه این سرمه چشم شگفت انگیز شما به یک تکه پارچه چیت ۵×۵، یک چراغ مسی، یک ورق مس، دو کاسه هم اندازه، ۳ تا ۴ عدد دانه زنیان، کمی آلوئه ورا، یک قاشق غذا خوری خمیر چوب درخت صندل و یک غذا خوری روغن کرچک نیاز دارید.اول از همه پارچه تان را خمیر چوب صندل بخیسانید و بعد اجازه بدهید تا کاملا خشک شود.مقداری روغن کرچک را در چراغ مسی بریزید و کاسه ها را در دو طرف چراغ قرار بدهید.حالا پارچه را روی دانه های زنیان رول کنید و به شکل یک فتیله در بی

رنگ زمینه سرمه ای یا همان زمینه مشکی و سیاه در فرش یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین رنگ های زمینه بین خانواده های ایرانی است.
درست است که رنگ های زمینه روشن مثل فرش زمینه کرم یا فرش زمینه بادامی، فضا را پر نور تر و بزرگ تر نشان می دهند، دلایل زیادی دارد که خانواده های ایرانی تمایل بیشتری به انتخاب و خرید فرش ماشینی زمینه سرمه ای دارند.
در ادامه به این دلایل می پردازیم تا شاید به شما در انتخاب بین این رنگ زمینه و رنگ های زمینه دیگر کمک کرده
بعد از یه مدتی تو سال تحصیلی بیدار می موندم تا یک و دوی شب.
بیشتر اوقات،دقیقا کاری نداشتم.
اما من اتاقی که یه دیوارش پنجره ست و زیرش کتابخونه،یه دیوارش کمدای قهوه ایه،سکوت سکوت سکوته رو ترجیح می دادم به خواب.
می رفتم زیر پتو و از سرما می لرزیدم،چاووشی گوش می دادم.
حتی گاهی وقتا روضه ی حسین.
دروغ میگن روانشناسا؛
فرداش تمرکز داشتم.
شاید از همه ی شما بیشتر.
شب های سرمه ای از همینجا شروع شد.
همون زمانی که از بین باریکه های کرکره موقع چاووشی گوش دادن
بقچه ترمه سرمه وملیله دوزی شده شناسنامه دار هاشمی یکی از بهترین انواع ترمه موجود در بازار است. رومیزی ترمه هاشمی طرح شاه پسند می تواند زیبایی خاصی به میزهای پذیرایی شما دهد. شما می توانید با رومیزی ترمه اصفهان جلوه سنتی به دکوراسیون منزل خود بدهید. از این بقچه کار شده زیبا برای نگهداری انواع پارچه و لباس هم استفاده می شود. قیمت رومیزی ترمه یزد مناسب است و شما می توانید آن برای سرویس های پذیرایی در سایزهای مختلف تهیه نمائید. سرمه دوزی های هن
ست ترمه 3 تکه هاشمی طرح شاه پرند سرمه دوزی شده از سری کارهای مشترک اصفهان و یزد می باشد. پارچه ست 3 تکه ترمه هاشمی شناسنامه دار یزد توسط هنرمندان اصفهانی سرمه دوزی شده تا زیبایی بیشتری به آن ببخشد. ترمه هاشمی طرح شاه پرند یکی از پرطرفدار ترین طرح های موجود ترمه در بازار است.  ترمه هاشمی قیمت مناسبی دارد و اکثر مشتریان می توانند آن را تهیه کنند. ترمه هاشمی اصفهان , تهران و سایر شهرها نماینده ترمه هاشمی استان یزد، یزد می باشند. استفاده از رومیز
خیره شده بود به دیوار روبرویش و فارغ از گفت‌وگوهای صمیمی که در اتاق جریان داشت، آرام آرام سرخ می‌شد. فقط همین را می‌توان درباره‌ احساساتش در آن لحظه خاص گفت، چرا که هیچ چیز دیگری در صورتش تغییر نمی‌کرد، تا اینکه چشمان خیره‌اش را برای لحظه‌ای بست و به محض گشودن دوباره آن‌ها، شروع به فریاد زدن کرد: "من نمی‌دانم اصلا چرا نباید عصبانی باشم؟ مگر هر کسی حق ندارد گاهی اوقات از کوره در برود و هر کثافتی را از دل و روده‌اش بیرون بپاشد؟" و تازه زما
در سایزبندی 36 الی 40 در دو رنگ مشکی و زرشکی
رویه چرم طبیعی گاوی و آستر چرم طبیعی بزی
پاشنه باریک 9 سانتی متری با سرپاشنه قابل تعویش از جنس تی پی یو
اتصال زیره به رویه به روش چسباند (cemented) برای افزایش دوام کفش
مناسب برای ستفاده در مجالس و مهمانی های رسمی و خانوادگی
با ضمانت کیفیت 6 ماهه و ۷ روز تعویض
        کفش زنانه مدل ماریا سرمه ای
Ehaam
Vay Az In Halam
#Ehaam
من عاشق تو لیلا تو ای ماه زیبا 
من اینجا تو آنجا من ابرم تو دریا
تو آن جام شرابی عجب باده ی نابی
منم مست تو ای یار عجب حال خرابی
منم آواره و بیچاره چشمانت 
منم آن در به در گوش به فرمانت
سرمه چشم تو این قلب مرا برده 
چه شود گر بشوم مهمانت
دلبر و دلدار عاشقم ای یار 
تویی مرهم به تن خسته ی این بیمار
وای از ای
نمونه ای از دوخت ذغره و گلهای نگینی با سرمه و مروارید را در زیر می بینید که توسط خانم مهری صالحانی از آموزشگاه شب افروز، بر روی پارچه ترمه؛ دوخته شده است. طرح مورد استفاده بر روی این ترمه ترکیبی از یک بته جقه با چند شاخه و گل می باشد که در دوسمت رومیزی به صورت رانر ؛ قرار گرفته و با استفاده از تکنیک های مختلف ذغره ، سرمه و مروارید دوخته شده است. 
شما نیز ببینید و لذت ببرید.

ادامه مطلب
بولوترین عادم این کره خاکی منم ک الان روی تختم نشستم، خانواده ام توی سالن خونمون پیش همن و باهم حرف میزنن، کلی فکر توی سرمه و نمیدونم باید چیکار کنم و درمورد آینده ام بینهایت گیجم‌. بولو ترین عادم این کره خاکی منم و دارم حس میکنم ک قلبم هم داره آبی میشه...
ست 4 تکه رومیزی ترمه یزد طرح چهل ستون یکی از محبوب ترین محصولات ترمه شناسنامه دار هاشمی است. این ست 4 تکه سرمه دوزی شده کار دست هنرمندان اصفهان است . پارچه ترمه هاشمی بسیار زیبا و باکیفیت است که با سرمه و ملیله دوزی بر روی آن ارزش بیشتری نیز پیدا خواهد نمود. مشاهده مشخصات، قیمت و خرید ست 4 تکه رومیزی ترمه یزد طرح چهل ستون از طریق سایت براحتی امکان پذیر می باشد. استفاده از رومیزی ترمه هاشمی می تواند جلوه بسیار زیبایی به دکوراسیون منزل شما دهد. هم
لیست محصولات ما: 
کرم پودر ضد آفتاب نورا
کرم بیرنگ ضدآفتاب نورا
کرم بوتاکس نورا
کرم ضدلک
کرم دورچشم رازیانه نورا
کرم زعفران نورا
کرم نارگیل نورا
کرم حلزون نورا
کرم ژل رویال نورا
روغن اکسیر جوانی
روغن خراطین و زالو
صابون پنج گیاه
صابون زردچوبه مکس لیدی
صابون زردچوبه تورمریک
مام پودری نرگس
مام پودری نیکا
مام ژله ای بهارنارنج
رژلب رولی
رژلب مایع
نوره زرنیخ دار 400 گرمی
نوره زرنیخ دار یک کیلویی
ریمل تقویتی
ژل شستشو صورت آلوئه ورا
رنگ مو
شامپو ژ
بک گراند گوشیم را سیاه کرده ام. پدر می گوید اینطوری شارژ کمتر مصرف می شود. می گویم تاب دیدن آبی آسمانی ندارم. قاب تیره ندارم وگرنه بی درنگ قاب آبیم را دور می انداختم. تی شرتم را سرمه ای انتخاب کرده ام. تیتراژ تئاتر مسلم توی گوشم پلی می شود. «الی مَتی اَحارُ فیک»

اندازه کشسانی محصول :دور سینه : ۱۲۳ تا ۱۴۰ سانتی متردور کمر : ۱۰۶ تا ۱۲۰ سانتی متردور باسن : ۱۲۵ تا ۱۴۰ سانتی مترقد لباس : ۷۹ سانتی متر

دسته: MOHERبرچسب: بیگ سایز, بیگ سایز MOHER, زنانه سایز بزرگ, سایز بزرگ, فروش لباس زنانه سایز بزرگ, فروشگاه لباس زنانه, لباس سایز بزرگ

خرید آنلاین بلوز نخی سایز بزرگ سرمه ای مدل 20039
امام ضمن حفظ آراستگی خود در خانه بر مرتب بودن ظاهرمرد در خانه اش تاکید می کرد.
پاکیزگی را از اخلاق پیامبران می شمرد.
وقتی می خواست میان مردم بیاید به سر و وضعش می رسید.
شانه:
مقید بود موهایش را شانه کند.سلیمان بن یحی می گوید:
یکی از روزها که امام رضا(ع) می خواست از خانه بیرون برود،شانه ای خواست و شروع کرد به شانه زدن به موهایش.سپس به من گفت:سلیمان،پدرم از پدران خود نقل کرده است که رسول خدا(ص)فرمود:هرکسی هفت بار موهای سر و صورتش را شانه بزند هرگز در
دل نازک شدم مرتضی. خوشحالم. قبل ترا اوضاع انگاری جوری شده بود که اگه همون فرمون میرفتم جلو حس میکردم قلبم میشه یه تیکه سنگ.  میدونی مرتضی دل باید یه ویژگی هایی داشته باشه به نظرم، دل باید دریا باشه، دل باید نازک باشه، دل باید ساده باشه، من واسه دلم این چیزا رو میخوام.
امشب یه کلیپی دیدم، یه دختر بچه  تو ترافیک جلو یه ماشینی میرقصید، یه دکلمه ای از شعر شاملو بود، یه جمله ش این بود، غم نان اگر بگذارد...
صورتش خوشحال بود مرتضی، بچه بود، صورت بچه ها
شور احساسی حضرت زهرا (س)
هیئت الزهرا (س) تهران
دهه اول فاطمیه 98
سید مجید بنی فاطمه
سرمه چشمام، خاک پاهاتو، ماجرا داره دل من با تو

فایل صوتی + متن مداحی در ادامه مطلب...
(کربلا نصیبتون + شهادت)

متن مداحی:
سرمه چشمام، خاک پاهاتو، ماجرا داره دل من با تو اگر تو چشمام، نمه بارونه، به تو محتاجم، خدا می‌دونه
خدا می‌دونه، نبودی، روز من سیاه می‌شد آخر راهی که می‌رم، عاقبت کجا می‌شد کِی دلم، دچار کربلا می‌شد
صاحب قبر بی‌نشون، سلام مادر واسه زیارتت ک
خاک در تو نازنین سرمه چشم تارمنیادتو ای نگارمن صبر من وقرار منروی به سوی کوی تو کنم زبهر عافیتای همه عمر من مکن ریش دل فگار منلعل لبت چو جام می،  نوشم ویک نفس چنینهمی بگویم ازوفا بمان تو درکنار منکاش نمی شد اینچنین خسته وزار ودل غمینراه نشین کوی تو این دل بی قرار منیا تو بخوانم ازادب یا که نگو برو برومرو زپیش چشم من دلبر غمگسار منیکدل ویک زبان شوم با تو اگر بخوانی امای که امید من به توست خوبترین بهار من(ناظم) دل غمین بگو نظم به شعر پارسیشعر نگا
دیدی یه وقتا یه "کاشکی " میگی. بعد با خودت فکر می کنی آخه اینم شد آرزو. انگار یه جورایی داری یکی از کوپن های آرزوهات رو می سوزونی یا حتی شبیه خرد کردن یه اسکناس درشت یا بیخودی بیرون کشیدن پول از حساب پس اندازه. 
اون روز، اون تیشرت راه راه سبز-آبی و سرمه ای رنگ پشت ویترین، یه همچین حالتی برام داشت. 
فرش 1500 شانه نقشه اصفهان زمینه سرمه ای
برای مشاهده قیمت و خرید محصول کلیک نمایید.
ویژگی‌های محصول
درجه:  درجه یک و ممتاز – مخصوص صادرات
شانه:  1500
تراکم:  4500
جنس نخ خاب:  100% آکریلیک هیت ست شده با ضمانت
دستگاه بافت:  VANDEWIELE – HCIx2
اندازه:  12 متری, 6متری, 9متری
اگر چه تاریخ فرش ماشینی در قیاس با صنعت فرش دستباف ایران، بسیار ناچیز است و فرش ماشینی صنعتی نوپا محسوب می شود، اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و
فرش 1200 شانه نقشه دیبا زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول
تراکم:  3600
شانه:  1200
دستگاه بافت:  HCI X2

تاریخ فرش ماشینی در ایران در قیاس با صنعت فرش دستباف، بسیار ناچیز و فرش ماشینی صنعتی نوپاست اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان بودن نگهداری از محب
دیشب خوابتو دیدم.همونقدر معصوم.همونقدر معصوم! با لحنی شگفت زده گفتی واقعا دارم درست میبینم؟بالاخره پزشک شدی؟و من با بغض گفتم تو زنده ای؟ پس این همه سال کجا بودی؟ چرا نبودی؟تا دوییدم بیام سمتت همه چیز محو شد و بین هیاهوی مردم ناپدید شدی. پیرهن سرمه ای تنت بود.با موهایی کوتاه.موقعی که رفتی موهات مث عیسا مسیح بلند و لخت و بور بود.
میدونی؟ آره حتما میدونی! مگه میشه تو چیزی رو ندونی؟ 
فرش 700 شانه نقشه آنیسا هایبالک سرمه ای

ویژگی‌های محصول
تراکم:  2550
شانه:  700
دستگاه بافت:  HCP X2

تاریخ فرش ماشینی در ایران در قیاس با صنعت فرش دستباف، بسیار ناچیز و فرش ماشینی صنعتی نوپاست اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان بودن نگهداری از م
فرش 1200 شانه نقشه افشان کیمیا زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول

تاریخ فرش ماشینی در ایران در قیاس با صنعت فرش دستباف، بسیار ناچیز و فرش ماشینی صنعتی نوپاست اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان بودن نگهداری
فرش 1500 شانه نقشه نوین زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول

اگر چه تاریخ فرش ماشینی در قیاس با صنعت فرش دستباف ایران، بسیار ناچیز است و فرش ماشینی صنعتی نوپا محسوب می شود، اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و
فرش 1500 شانه نقشه نوین زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول

دراز کشیدم و به ستاره‌ای که بالای سرمه نگاه می‌کنم. دوتاست؟ یا فقط دارم تار می‌بینم..؟ نفرتم از آدم‌ها با این که باید بیش‌تر می‌شد یهو گم شد و احساس کردم دیگه از کسی بدم نمی‌آد. حتی شاید از خودم. هیچ حسی ندارم. یهو حس‌هام گم شدن و تهی شدم. به این فکر می‌کنم که چقد دلم می‌خواد با ستاره‌ای که درست روبروشم یکی بشم. یک لحظه. هزاران سال نوری. معلق. چقد قشنگه. فکر کنم تنها حسی که در این لحظه برام مونده همینه. یه حس مبهم که حتی خودم هم نمی‌دونم چیه.
الان توی گوشم یه اهنگ فرانسوی در حال پخشه و همزمان هزارتا فکر توی سرمه و هزارتا سوال بی جواب!
دارم فکر میکنم دوست داشتن پسری که هزار بار بلاکم کرده و انبلاک کرده و یه روز خوبه یه روز بد درسته یا غلط که مغزم میگه بیخیالش شو ولش کن اون تورو دوست نداره ولی دلم اینجوری نیست یه نمه توهمیه!دلم میگه نه حتما دلیلی داره که به زودی بهت میگه و بالاخره اعتراف میکنه که دوستت داره...
کتاب تر از بادشاعر: پریناز سعیدی

دختران زنده به گوربا انگشتان پوسیده سرمه می کشند.فراتاز موهایشان شروع می شود.دست هایی که شکل هیچ آغوشی نشدنددر بشکه های نفت صادر می شوند.گلوی ماهی ها می سوزد.پیشانی ام را می بوسیخاکبه شکل دامن چین دار بلند می شودعربی می رقصد
برای تهیه ی این کتاب می توانید به پیج اینستگرام نشر شانی مراجعه کنید:@nashreshani1
همچنین می توانید از سایت نشر شانی تهیه کنید: 
http://www.nashreshani.com
بسم الله

بالاخره فرصت شد به خانه برگردم. خدایِ عزیزم لطفا پاکِ پاک پا روی قالیِ قرمز خانه با آن گل‌های سفید و سرمه‌ایش بگذارم. لطفا کرونای داشته یا نداشته‌ام در همین اتاق کوچک خوابگاه بماند و به شمالِ شرقیِ قشنگ و کوچکم نیاید. ممنونم. :) 
فرش 1200 شانه نقشه ماهگل زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول

اگر چه تاریخ فرش ماشینی در قیاس با صنعت فرش دستباف ایران، بسیار ناچیز است و فرش ماشینی صنعتی نوپا محسوب می شود، اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان
فرش 700 شانه نقشه ایلیا هایبالک سرمه ای

ویژگی‌های محصول

تاریخ فرش ماشینی در ایران در قیاس با صنعت فرش دستباف، بسیار ناچیز و فرش ماشینی صنعتی نوپاست اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان بودن نگهداری از م
فرش 700 شانه نقشه لوکس زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول
دستگاه بافت:  Schönherr

اگر چه تاریخ فرش ماشینی در قیاس با صنعت فرش دستباف ایران، بسیار ناچیز است و فرش ماشینی صنعتی نوپا محسوب می شود، اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان
فرش 700 شانه نقشه هالیدی زمینه سرمه ای

ویژگی‌های محصول
دستگاه بافت:  Schönherr

اگر چه تاریخ فرش ماشینی در قیاس با صنعت فرش دستباف ایران، بسیار ناچیز است و فرش ماشینی صنعتی نوپا محسوب می شود، اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آس
نظرنژاد_کدخدا:#چارپاره_تبری#سنگتراشون(1)هاده دلْ می حرفِ بَی شی گوشِ تِکسنگتراشون زَمْبه هَنتا دل بِئیتا «تَلی باغ» اَی بِمومه خلوتییَخّه ی سَر بَزّومه اَی گل بِئی(2)تا چلا بِشنُوسّه می « توو زخمه » رهبَل هِدائه عاشقی پَر ره چِتیمنتظر اِسّامه ماه ِ نالِ سَر شو کلاغ گِرنه مِه صور ِ خلوتی(3)در اِنه دیر جِه قطار دارنه مِجش اَتْکه لَنگِش هاده، هادِم دیمِ خِشهر چی اِسّمبه خیال هَسّو گِمون بِرمه نیشته خنده جارِ کیمه پِش(4)اَنده زِل بَزّومه تی صور
برایت می سرایم شیونی با ساز افغانی 
که آتش را برقصی از خط دامن به پیشانی 
برایت یک بغل می آورم غلتیده از شهرم 
که گیری سخت در آغوش و گردی خواجه غلتانی 
برایت کاسه ای می آورم از شربت کابل 
که از دستم بگیری مست و در جانت بریزانی 
برایت سوسنی می آورم از دره ی پغمان 
که آن را در نظر بینی و در وصفش فرو مانی 
برایت لحظه ای می آورم از صبح لوگر تا 
خودت را با خیال تازه ای در آن بپیچانی 
برایت جرعه ای می آورم از آتش غزنه 
که بر انگشتر مردانه ات یاقوت بنشا
دکوراسیون منزل
خرید فرش نگین مشهد
در سری مقالات قبلی به تفصیل درباره دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان منزل مطالبی را بیان کردیم در این مطلب سعی می کنم جزییات بیشتری را بیان کنم.
چگونه مبل و فرش را ست کنیم ، انتخاب رنگ مبل و فرش ، ست فرش سرمه ای با مبل ، رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای ، ست کردن وسایل آشپزخانه ، ست مبل و فرش فیروزه ای ، ست مبلمان استیل ، ست مبل با فرش قرمز ، ست فرش با مبلمان ، ست دکوراسیون منزل ، بهترین رنگ فرش ، رنگ فرش سال ،
فرش افشان نگین مشهد
طرح 716 کرم از فرشهای 700 شانه نگین مشهد است که از نوع طرحهای افشان محسوب میشود که از 8 رنگ در نقشه آن استفاده شده و دارای تراکم طولی 2100 میباشد.
فرش ماشینی طرح افشان در انواع سایزها و رنگهای متنوع_بیش از 200مدل فرش با ... این نقشه زیبا و جدید فرش ماشینی طرح افشان را بیشتر فرش مشهد و فرش کاشان ...
خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 طرح افشان نگین سرمه ای_فرش کاشان طرح افشان طرحی پرفروش برای کسانی که طرفدار فرش های افشان هستند.
فرش ماشینی 1200 شان
دکوراسیون منزل
خرید فرش نگین مشهد
در سری مقالات قبلی به تفصیل درباره دکوراسیون منزل و نحوه چیدمان منزل مطالبی را بیان کردیم در این مطلب سعی می کنم جزییات بیشتری را بیان کنم.
چگونه مبل و فرش را ست کنیم ، انتخاب رنگ مبل و فرش ، ست فرش سرمه ای با مبل ، رنگ فرش مناسب برای مبلمان قهوه ای ، ست کردن وسایل آشپزخانه ، ست مبل و فرش فیروزه ای ، ست مبلمان استیل ، ست مبل با فرش قرمز ، ست فرش با مبلمان ، ست دکوراسیون منزل ، بهترین رنگ فرش ، رنگ فرش سال ،
فرش طرح ندارد و در کارخانه های فرش کاشان تولید می شود و تراکم بالایی دارد.
رنگ فرش طرح ناردون
فرش طرح ناردون در چند زمینه رنگ طراحی شده و بافته می شود که این زمینه ها شرح زیر است:
فرش طرح ناردون کرم
فرش طرح ناردون آبی
فرش طرح ناردون روناسی
فرش طرح ناردون سرمه ای
مشخصات فنی این فرش هم به صورت زیر است:
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ: اکریلیک هیت ست خالص
بافت کاشان
دستگاه آلفا شونهر و hcp
بنام خدا
سالهاپیش زمانیکه نوجوانی دبیرستانی بودم در حال و هوای تحولات سیاسی ؛ فرهنگی و اجتماعی ؛ مردم و کشور؛ ناشی از پیروزی انقلاب 1357 ؛ من هم به تآسی از این فضا در حالیکه کودکی و بخشی از نوجوانیم را قبل از انقلاب ودر محیطی کاملا"متفاوت از فضای آنروزها گذرانده بودم ! در مواجهه با خبرها ؛ موضوعات و مطالب جدیدی که می خواندم یا می شنیدم اقدام به تهیهء دفترچهءیادداشتی؛ با جلدی به رنگ سرمه ایی که حدود 100برگ داشت و در جیب کناری شلوار نظامی ام به را
کفش اسنیکر پسرانه چرم  در رنگ های مشکی و سرمه ای
با رویه چرم طبیعی گاوی و آستر چرم بزی
با زیره سبک و با دوام در برابر سائیدگی و شکستگی
مناسب برای استفاده طولانی مدت
مناسب برای پیاده روی یا حرکات سبک ورزشی
با ضمانت کیفیت ۶ ماهه و تعویض رایگان ۷ روزه
مشاهده و خرید کفش اسپرت پسرانه مدل جونیور

کاپشن مردانه Enzo مدل 11782دسته بندی:  کت و کاپشنفروشنده: Nika Clothesبرند: Enzoاشتراک گذاریجنس: مموری رنگ: سرمه ای سایز: فری سایز (مناسب L و XL) لایه داخلی: آستر جنس وسط: پشم شیشه کلاه: دارد (لبه های کلاه خزدار) قد: 70Cm دور سینه: 100Cm طول آستین: 64Cm تعداد جیب: 2 عددپشتیبانی 24/7پرداخت درب منزلضمانت 3 روز بازگشت کالاتحویل سریع و ارزان159,000 تومان

http://50400.dayanshop.com/Product/11782/%DA%A9%D8%A7%D9%BE%D8%B4%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-enzo-%D9%85%D8%AF%D9%84-117

خصوصیات اصلیجنس مموریرنگ سرمه ایسایز ف
وقتی خاک قبر ابن تیمیه شفا می‌دهد اما شفا خواستن از تربت امام حسین علیه السلام شرک و قبرپرستی است!!!
ابن ناصر الدین دمشقی از پیروان ابن تیمیه مى‌نویسد:
قَالَ عَلیّ بن عبد الْكَرِیم ابْن الشَّیْخ سراج الدّین الْبَغْدَادِیّ الاصل البطایحی الْمزی أَخْبرنِی بِشَیْء غَرِیب قَالَ كنت شَابًّا وَكَانَت لی بنت حصل لَهَا رمد وَكَانَ لنا اعْتِقَاد فِی ابْن تَیْمِیة وَكَانَ صَاحب وَالِدی وَیَأْتِی الینا ویزور وَالِدی فَقلت فِی نَفسِی لآخذن من تُ
محصول پر فروش کد٣٣٣٠فقط ٣٩٠٠٠تومان(عمده)
کیفیت درجه١(جنس خارجى)سایز بسیار بزرگ(٣خونه)داراى بند بلند دوشىابعادکیف: ۴٣در٢٨سانتطلائى.کرم.سرمه اى.طوسى.نسکافه اى.مشکىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
سایت اصلی :
arzankif.ir
صفحه اصلی مطلب :
ورود به صفحه محصول تولیدی 
محصول پر فروش کد٣٣٣٠فقط ٣٩٠٠٠تومان(عمده)
کیفیت درجه١(جنس خارجى)سایز بسیار بزرگ(٣خونه)داراى بند بلند دوشىابعادکیف: ۴٣در٢٨سانتطلائى.کرم.سرمه اى.طوسى.نسکافه اى.مشکىتلفن ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
سایت اصلی :
arzankif.ir
صفحه اصلی مطلب :
ورود به صفحه محصول تولیدی 
فرش 700 شانه نقشه گلسا هایبالک سرمه ای

ویژگی‌های محصول

تاریخ فرش ماشینی در ایران در قیاس با صنعت فرش دستباف، بسیار ناچیز و فرش ماشینی صنعتی نوپاست اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان بودن نگهداری از مح
فرش 700 شانه نقشه چهلستون هایبالک سرمه ای

ویژگی‌های محصول

تاریخ فرش ماشینی در ایران در قیاس با صنعت فرش دستباف، بسیار ناچیز و فرش ماشینی صنعتی نوپاست اما به خاطر تنوع، زیبایی، ارزانی و آسان بودن نگهداری از
اونیکس استودیو یه بلندگوی همراه که کیفیت فوق العاده ای داره دلم میخواد یدون سرمه ایشو داشته باشم
فعلا که نیومده توی بازار ایران و پولشم نداره
مقایسش با onyx5 که اونم فوق العادس رو میتونید ازینجا ببینید
H/K Studio 6 vs Studio 5 Sound Battle. Should You Upgrade

افرادی که پوست سفیدی دارند باید طوری لباس بپوشند که بی رنگ و رو به نظر نیایند و رنگ هایی انتخاب کنند که جلوه پوست شان را بیشتر کند مثلا رنگ های جیغ برایشان انتخاب مناسبی است و رنگ های خنثی اصلا خوب نیست. چگونگی ست کردن رنگ ها بسیار مهم است و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید.
اگر رنگ پوست را در انتخاب لباس در نظر نگیرید آن لباس هرچقدر هم که زیبا باشد ممکن است به شما نیاید و ظاهرتان را نازیبا کند.
بهترین رنگ ها برای صاحبان پوست سفید
قرمززرشکیآب
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
غیبت
یوسف علیه السّلام بیست سال به طول انجامید و در این مدّت یعقوب علیه
السّلام روغن بر گیسوان نزده و سرمه نکشیده و عطر استعمال نکرده و به زنان
نزدیک نشده بود تا آنکه خدای تعالی پریشانی یعقوب را برطرف کرد و یوسف و
برادرانش و پدر و مادر و خاله اش را به گرد یک دیگر جمع کرد. سه روز این
غیبت را در چاه و چند سال آن را در زندان و باقی سنوات را در امارت بود.
یوسف در مصر
ادامه مطلب
یلدای قرمز بدون رنگ رژ تو یعنی هیچ!
شبهای مشکی بدون سرمه ی چشات یعنی هیچ…!
لبت طعمِ انار دونه دونه
دلت سفیدی برف روی بومه
صدات لالایی و من واسش دیوونه
یلدای من تویی؛ ماه توی شب های من تویی
یه سیاره تو کهکشون چشاتمو چشمای من تویی!
یلدای من تویی؛ ماه توی شب های من تویی
یه سیاره تو کهکشون چشاتمو چشمای من تویی!
دانلود آهنگ جدید دانیال هندیانی
قالب وبلاگ خاص | قالب وبلاگ 
قالب-وبلاگ-خاص
قالب وبلاگ فانتزی ، این قالب وبلاگ بسیار زیبا ، توسط سایت اسلاید اسکین ارائه گردید. یک قالب بسیار زیبا با تمی سفید و روشن و وتصویر زیبایی از یک بانو ...
قالب خاص | قالب وبلاگ 
اجسام مختلف بصورتی هنری و ترکیبی در کنار هم معلق هستند. قالب وبلاگ خاص. قالب وبلاگ. قالب هنری ترکیبی ، خلاقانه و خاص ، دوست داشتنی و ویژه. دریافت کد ...
قالب وبلاگ خاص - ماه اسکین
نام قالب : قالب وبلاگ خاص نوع استایل : سه ستونه وزن قال
دامنه برفی به لب ِ چشمه سار، کبک ِ خرامان بهار اینهمه؟خنده نکن ناز نکن گُل نچین، وسوسه کردن به شکار اینهمه؟

اسب ِ سپید ِ قد و بالا بلور! یال به توفان زده ی ِ شوق و شور!سرکش و طغیانگر و مست ِ غرور! دلبری از ایل و تبار اینهمه؟

طاق زده نصف ِ جهان کاشی ات، فرشچیان خیره به نقاشی اتسرمه کشیدی به طلا پاشی ات، آینه و نقش و نگار اینهمه؟

گرمی ِ پُرشور ِ بغل وای ِ من، ناب ترین بیت ِ غزل وای ِ من،از لب ِ تو باز عسل.. وای ِ من، کوزه ی ِ پُرشهد ِ انار اینهمه؟
نشستم وسط حیاط رو زمین
روبروم بنفشه های زرد،
بالا سرم،ازبین برگای درخت انجیر اسمون سرمه ایه،
یه نقطه هایی اون دور چشمک میزنن که ستاره ان...
تو گوشم آهنگ میخونه:
میــــرقصد زندگیــــ❤
و زندگی رو میبینم که رقص کنان با نسیم میاد
موهامو تاب میده و لرز میشونه به تنم...
و اینگونه زیبا میگذرانیم جمعه را

پ.ن:ادری بهشت که این باشد
داره میرسه به گوش، صدای یه قافلهکاروان حضرت اربابهپا به پای قافله، این دل زار منممث قلب زینبت بی تابهمیدونی حاجت منو، ولی بزار بازم بگمسه کلمه ست فقط آقا،پیاده، اربعین، حرماربابم شبای جمعه دل حرمهاربابم فدایی سرت سرمهحسین وای،حسین وای------------
صوت زیبای شب جمعه این هفته را از دست ندهید( اینجا )
این زمین و این سما هم از ازل مال خداست،
جسم ما جزء زمین و روح ما جزء سماست.
هر که م یافتد ز پا، بازیچة دست کسیست،
برگ افتد از درخت، بازیچة باد صباست.
من که از پای روان ماندم، بشد اشکم روان،
اشک چشم من روان از طعن ههای نارواست.
هر خطای من نصیب قسمت پیشانی نیست،
هر خط پیشانی ام گرچه نشانی از خطاست.
از بنای هستی ام خشتی کند معمار وقت،
هرچه بنیادش گل، آن ناپایدار و بی بقاست.
از سیه کاری اگرچه سرمه شد بالای چشم،
نور مهرا هم ببین که عاشق ظلمت سراست.
  تیغ
توی مسیر تهران-فیروزکوه هوا کم کم رو به آبی رفت و خنک شد. شیشه های پنجره ها رو دادیم پایین. وقتی از زیر پل رد شدیم تا همراه با جاده ای که مثل مار روی کوه ها خزیده بود به سمت روستا بریم، هوا درجه به درجه سرد تر شد و آبی بعد غروب آسمون سمت سرمه ای و سیاه شب رفت. دست و سرم رو از پنجره بیرون می‌آوردم، باد خنک و بوی مرطوب سبزه ها رو روی پوستم لمس میکردم. سرم رو به حاشیه پنجره تکیه میدادم و به ماه نیمه و ستاره هایی خیره میشدم که دونه دونه توی طیف آبی-سیاه
خواص عقیق بر روی بدن

در کتب فارسی آورده شده است که اگر کشته آن را با آب و یا شربت میوه سیب حل کنید و استفاده نمایید برای جلوگیری از خونریزی معده، لخته شدن خون، کثرت حیض و همچنین درمان جنون، بیماریهای طحال و بسیاری بیماری دیگر مفید بوده و اثرات بسیار زیادی به همراه دارد. از دیگر خواص عقیق این است که سرمه‌ی ساخته شده از این سنگ، بینایی را تقویت و چشمها را درخشان می سازد . این گوهر برای بن آوردن خونریزی لثه بسیار مفید بوده ، و دندان ها را محکم می
خوابیده ام زیر درخت انگور حیاط. از زیر شاخه های سبز و تازه روییده اش نور بی جان ماه و ستاره ها به پایین میریزد و نسیم خنکی خودش را به پشت پلک هایم میمالد. به این فکر میکنم که از همه چیز دور شده ام، گم شده ام. انزوایی خودخواسته. عزیز دلم، به این فکر میکنم که اگر این ستاره ها، اگر شاخه های جوان و ظریف درختان و اگر پلک های خسته من باخبر بشوند که تو را هم از دست خواهم داد خاموش خواهند شد، خواهند مرد...
اگر بیایی، ذره ذره خاک زیر پایت را سرمه چشمانم میکن
دست می‌کشم جلوش. صاف شده. دو قسمتش می‌کنم. قسمت چپ کوچیک‌تر از قسمت راسته. پارچه‌ی سرمه‌ای رو می‌کشم روش. اولش با پارچه کُلش رو می‌پوشونم، بعد یک کمی می‌برمش عقب‌تر. اون‌قدر نگاهش می‌کنم که ساعت هفت و نیم می‌شه. زینب و نعیم بیرون، توی ماشین منتظرمن. هلش می‌دم زیر پارچه‌ی سرمه‌ای و هول هولکی عینک و ماسکمو بر می‌دارم، از در می‌رم بیرون. خم که می‌شم کفشم رو پام کنم، چشمم می‌افته به چشمام توی آینه. سعی می‌کنم نگاهش نکنم اما نمی‌شه. نگا
فرش 700 شانه نقشه تبریز هایبالک سرمه ای

ویژگی‌های محصول

کفش
های tan shoes  نوعی کفش در جنس چرم یا جیر است که به رنگ قهوه
ای روشن مایل به زرد یا همان عسلی تولید میشود. این کفش ها میان آقایان با نام کفش
چرم عسلی مردانه شناخته میشوند.
بسیاری از آقایان تصور میکنند که این کفش به سختی با
لباس های مختلف ست میشود . اما این تصور اشتباه است . این کفش با سایه های تیره
طراحی میشود و ممکن است دو تناژ سایه گونه از رنگ عسلی در کنار یک دیگر قرار
بگیرند . البته این ترکیب بیشتر در کفش های مانک استرپ دیده میشود . تصور اشتباه
د
جعبه بشقاب میناکاری طرح مخمل سرمه ایی از محبوب ترین محصولات فروشگاه و برای نگهداری از انواع بشقاب های میناکاری شده است. قرار دادن یک بشقاب میناکاری با رنگ های شاد مینایی در جعبه بشقاب 30 سانتی میناکاری شده جلوه بسیار زیباتری به آن خواهد بخشید. قیمت جعبه میناکاری ارزان و در کنار بشقاب های میناکاری قابل خرید است. خرید جعبه میناکاری طرح پارچه مخمل (جیر) آسان و با چند کلیک انجام می شود. از جعبه مخمل میناکاری بیشتر برای دادن هدیه به دیگران استفاد
موزن گوش و بینی فیلیپس شارژی

قیمت : 69,000 تومان

لیزر سبز خطی، خرید بندانداز برقی پاناسونیک، خرید سرمه دان چوبی، سرمه دان چوبی، کاتر و قیچی سیگار برگ - با بدنه، کاتر و قیچی سیگار برگ، موزن گوش و بینی فیلیپس شارژی، بندانداز برقی پاناسونیک
عبدالرووف مناوی (عالم بزرگ و مشهور اهل سنت) از قول "مجدی" یکی دیگر از دانشمندان اهل سنت می نویسد:وقال المجد اللغوی: ما یروى فی فضل صوم یوم عاشوراء والصلاة فیه والانفاق والخضاب والادهان والاکتحال بدعة ابتدعها قتلة الحسین رضی الله عنهآن چه در فضیلت روزه روز عاشورا و نماز در آن روز و انفاق و حنا و سرمه کشیدن روایت شده است، همه ساخته قاتلین حسین رضی الله عنه می باشد فیض القدیر.ج6 ص236.ط دار المعرفة
خرید اینترنتی و سفارش آنلاین تونیک زنانه یقه پرنسسی از کانال تلگرام فروشگاه لباس پازل شاپ
تونیک یقه پرنسسی محصولی متفاوت از #فروشگاه_پازلکد محصول: 2003رنگهای موجود: سرمه ای ، طوسی✅جنس پارچه نخی✂️دوخت عالی و با کیفیتقیمت: 58/000 تومانارسال به سراسر کشور
برای خرید ابتدا عضو کانال فروشگاه پازل شوید ، سپس کد 2003 را برای ادمین کانال ارسال کنید
برای عضویت در کانال اینجا کلیک کنید
{امام زمان(عج) از منظر روایات - شماره 36}

چه زود دیر میشود

امام علی(ع) میفرمایند: «همانا یاران قائم همگی جوانند و پیر در میانشان نیست مگر به اندازه سرمه در چشم یا به قدر نمک در توشه راه و کمترین چیز در توشه راه نمک است»
[غیبت نعمانی - باب ٢٠]

بیا تا جوانم بده رخ نشانم!
که این زندگانی وفایی ندارد.

عکس نوشته در ادامه مطلب 
ادامه مطلب
از جمعه عصر تا همین چند دقیقه پیش، یه امیدواری خیلی کوچیک‌برام درست شده بود و دقیقا یکی از ویژگی هایی که بهش گارد دارم و میترسیدم، دوباره اومده به سمتم!!! خدایا از خیر این ویژگی بگذر و اونی باشه که من دلم میخواد
قشنگ فس شدم.. قرار بود بیام و ‌از تدارک روز شیراز که م زحمت کشیده بود بگم که حسش پرییییید
ساعت 00:40 نوشت: مثلا اومدم حالمو جا بیارم، زولبیا بامیه خوردم و دل دردم بیشتر شده. روزه زودتر از اونی که باید، بی جونم کرده
با ناراحتی و غیظ دستی به
پس از انتخاب شانه و تراکم فرش و طرح فرش ، رنگ زمینه فرش نیز یکی از مواردی است که ذهن خریداران را مشغول خود می کند. بسیاری از شما در بین رنگ زمینه های کرم و سرمه ای که دو رنگ پرطرفدار در بین رنگ زمینه های فرش های ماشینی هستند مردد می مانید. در این مقاله می خواهیم نقاط ضعف و قوت رنگ زمینه کرم در فرش را برای شما بگوییم.
فرش زمینه کرم فضای خانه شما را روشن تر می کند
فرش زمینه کرم روشن ترین رنگ زمینه را در بین رنگ های زمینه فرش کاشان داراست. این رنگ رو
منتظران وقت سحرپاشویم
عقل تهی جان شده شیداشویم
گشته جهان خرّ‌‌م ازین انتظار
روح وروان چون گلِ رعناشویم
روبه خدادست به درگاه او
ناله کنان اشک، هویداشویم
شبنمِ چشمانِ شماعاشقان
جمع شودهمرهِ دریاشویم
خواهشِ چشمانِ شمامستجاب
دیدنِ آدینه صف آراشویم
منتظران وقت طلوعین فجر
منتظرِیوسفِ زهرا(س)شویم
وعده ی مولودشودچون به پا
آتش واسپندوسمیرا شویم
گردِ رهش سرمه ی چشمان خود
کوکب وناهیدوثریا شویم
بارگهش را گلِ نیلوفری
مریم و رُز،غنچه ی میناشویم
(
پشت درب خانه ات بر خاک، صورت می کشمتا که تحویلم بگیری، از تو منت می کشمبندگان مخلصت آماده ی مهمانی اندآن قدر خالی است دستانم، خجالت می کشمغفلتم باعث شد از چشمت بیافتم با گناههر چه خواری می کشم از دست غفلت می کشمکور خوانده نفسِ اماره، دلم دست علی استهرچه هم باشم مگر دست از ولایت می کشم؟!با ولای مرتضی آقای این عالم شدمبی علی یک لحظه هم باشم، حقارت می کشمدور ماندم از وطن، از صحن ایوان نجفیاد انگور ضریحش، آهِ حسرت می کشمتا که چشمم تر شود یاد لب خ
ایرانی آزاده را چون ریشه ایران است
خاک وطن چون قبله گاه عشق و ایمان است
ملّت چو سروی ریشه در خاک وطن دارد
هر شاخه اش قومی و بر کشور نگهبان است
اقوام ایرانی چنان اجزاء یک جانند
ترک و لر و کرد و عرب از روح این جان است
فرقی ندارد دشت و دریا ، جنگل و صحرا
خاک کویر ایرانیان را گنج پنهان است
روز و شب ایرانیان آبادی کشور
گرد و غبارش هم چو سرمه روی چشمان است
از افتخارات وطن می بالد او در خود
بدگوئی از میهن به نزدش کار نادان است
مانند بیدی بر سر جایش نمی لر
آرایش ماهرانهزمان های قدیم وقتی سراغ کیف لوازم آرایش مادرمان می رفتیم، سر و صورتمان را قرمز می کردیم. در آرایش، پوشاندن عیوب صورت به طوری که در عین حال صورت از حالت طبیعی اش خارج نشود، بسیار مهم است. از این رو در نخستین مرحله بایستی پوست صورت را با یک لایه کرم مرطوب کننده پوشانده و پس از آن با قلم موی آغشته به پنکیک روی صورت خودتان بزنید. اندکی پن کیک رنگ روشن، بعد از مالیدن کرم پودر روی صورتتان بزنید. برای کوچک تر به نظر رسیدن صورت، منطقه کنا
پنج روزه گوشیم خراب شده و دارم به دور از تکنولوژی و دوستهام زندگی میکنم. خوبه بعضی وقتها چند روز نباشید ببینید اون دوستهایی که هر روز توی مجازی باهاشون در ارتباطید دنبالتون میگردن یا نه! کی واقعیه و کی جاش توی همون فضاست فقطراستش اصلا برام سخت نیست ببوسم بذارمش کنار اما وقتی تصمیم خودم باشه نه جبر
گهگاهی با گوشی بابام یا مامانم میم رو میبینم فقط
خیلی چیزها تو سرمه که دوست داشتم بنویسمشون اما راستش با لپتاپ احساس امنیت توی وبلاگم ندارم
و حتی
ارغوان با صدای هزار هزارتا گنجشگ که داشتن جان عشاق شجریان رو زمزمه میکردن بیدار شد، رفت کنار پنجره و صورتش رو چسبوند به شیشه و گرمای صورتش  شوق زندگی رو انژکسیون کرد تو رگ سرد پنجره، پنجره جونگ رفت و کم کم رنگهای مداد رنگی برگ درختا رو نقاشی کردن، رنگ کردن.
برگشت نشست روبروی آینه و زل زد تو قاب عکس، زل زد تو چشمای ارسلان که تو عکس نشسته بود روی کنگره دیوار و دست دراز کرده بود سمت ارغوان.
گره موهاش رو باز کرد و ریخت روی شونه هاش، تمام برفی که آسم
"سنگینیم از حماقته.یه چیزی توی سرمه. یه خاطره و شباهت مسخره به این شرایط مسخره تر که داره دیوونم میکنه.سنگینم.یاد اون شب توی ساحل میوفتم. سفر کوچیک یه روزه دور آتیش‌. اون موقع ها غر میزدم که چرا زودتر برنمیگردیم خونه"《چیکار میکنی؟》بی اینکه سرش رو بلند کنه و نگاهش رو از شن های نرم بگیره متوجه حضور یه نفر شد.روی تکه سنگی که توی فاصله کمی از اشلی بود نشست و همونطور که شن روی لباسش رو می تکوند بهش خیره شد.《یکم خلوت کردم. جمع اذیتم میکنه.》دختر "هوم
وقتی صحبت از پوشش رسمی می‌شود، خیلی از آقایان مطمئن نیستند باید چه بپوشند و نمی‌دانند که آیا مهمانی که به آن دعوت شده‌اند، رسمی است یا نیمه رسمی؟اگر شما هم جزو این دسته آقایان هستید، در ادامه مطلب به شما می‌گوید چطور می‌توانید متوجه میزان رسمیت مهمانی شوید و چه لباسی متناسب است؟.

کدام مهمانی رسمی است؟به طور خلاصه میهمانی رسمی فضایی جدی دارد که در آن باید به بهترین و جدی‌ترین شکل ممکن ظاهر شد؛ از جنس لباس گرفته تا مدل آن باید در خور مهم
متن اهنگ دانیال هندیانی به نام یلدای قرمز
یلدای قرمز بدون رنگ رژ تو یعنی هیچشب های مشکیم بدون سرمه چشات یعنی هیچلبت طمع انار دونه دونه سفیدی برف روی بومهصدات لالایی و من واسش دیوونهیلدای من تویی ماه توی شب های من تویییه سیاره تو کهکشون چشاتم و چشمای من تویییلدای من تویی ماه توی شب های من تویییه سیاره تو کهکشون چشاتم و چشمای من تویییلدای من تویی ماه توی شب های من تویییه سیاره تو کهکشون چشاتم و چشمای من تویییلدای من تویی ماه توی شب های من تویی
فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه حوض نقره کرمی
فرش ماشینی کاشان حوض نقره کرمی ۱۲۰۰ شانه
مشخصات،قیمت و خرید فرش کاشان ۱۲۰۰ شانه حوض نقره کرمی
در فروشگاه بست بافت ما بهترین ها را برای شما فراهم آورده ایم. تمام عکس ها و تصاویر فرش کاشان حوض نقره کرمی کاملا واقعی و بدون روتوش و تغییرات در رنگ های فرش، با کیفیت فوق العاده بالا آماده شده است. تا برای خریدی آسان و مطمئن همگام با سلیقه شما در انتخاب فرش کرمی رنگ را به ارمغان بیاوریم. در مورد هارمونی رنگ فرش کاشان
شلوار جین های ترند ۲۰۱۹ برای خانم ها: برای خانم ها خرید کردن یکی از بهترین تفریحات و حتی مسکن هاست !!!  حالا اگه یه وقتی هم بخوان از خریدن چیزی صرف نظر کنن اون محاله که یه شلوار جین باشه!  این روزام که دیگه جین فقط توی دسته بندی تیپ اسپرت نیست.  ترکیب جین و کت میتونه یه گزینه ایده آل  برای یک مهمونی دوستانه یا رسمی باشه . سرکار ،وقت گذرونی بیرون از خانه با دوستان، خرید رفتن ،دانشگاه و کلاس رفتن همیشه و همیشه شلوارجین، یار همیشگی شماست. صنعت مد شل
بنام خدا

سالهاپیش زمانیکه نوجوانی دبیرستانی بودم در حال و هوای تحولات سیاسی ؛ فرهنگی و اجتماعی ؛ مردم و کشور؛ ناشی از پیروزی انقلاب 1357 ؛ من هم به تآسی از این فضا در حالیکه کودکی و بخشی از نوجوانیم را قبل از انقلاب ودر محیطی کاملا"متفاوت از فضای آنروزها گذرانده بودم ! در مواجهه با خبرها ؛ موضوعات و مطالب جدیدی که می خواندم یا می شنیدم اقدام به تهیهء دفترچهءیادداشتی؛ با جلدی به رنگ سرمه ایی که حدود 100برگ داشت و در جیب کناری شلوار نظامی ام به
پس از مالیدن کرم پودر کمى پن کیک روشن را با قلم مو روى صورتتان بکشید تا کاملاً پخش شود و دیر عرق کند. اگر صورتتان پهن است از کشیدن یکنواخت پن کیک روى صورت خوددارى کنید. نواحى کنار گوش محل رویش مو و زیر چانه را پررنگ بزنید تا صورتتان کوچک تر نشان داده شود.
از پن کیک دو رنگ (تیره و روشن) نیز مى توان براى این کار بهره گرفت. با پن کیک تیره مى توان براى کوچک و کوتاه نشان دادن بینى، بزرگ نشان دادن چشمان گود رفته و گردن باریک، برجسته نشان دادن گونه و برطر
اصلا با عقاید من جور در نمیاد که در وبلاگ از غم و غصه و ناراحتی بنویسم. خوش دارم وقتی کسی میاد اینجا رو میخونه انرژی بگیره، انگیزه پیدا کنه برای عمل ها و گام های بعدی زندگیش. حتی یک نفر...
ولی این مدت همه نوشته هایم آعشته به این درد مزمن بود که نفس کشیدن برای خودم هم دشوار بود چه برسد به این نوشته ها...
حالا خلاصه...
میخواهم بگویم توی راهم. یعنی یک ساعتی میشه نشستم توی اتوبوس و راهی شدم. 
چند ماه پیش، در همین وبلاگ اتمام حجت کردم با خودم. 
گفتم تا آخر
وقتی مامان نیست؛ آبسردکن یخچال همش خالیه، صبا از گرمای آفتاب تلف میشم و کسی نمیگه کولر و برات روشن کنم، همه جا با وجود مرتب بودن انگار خیلی به هم ریختس، غذاها فقط شکم پرکنن انگار یه چیز مهمی توشون کمه و خونه یه چیزی شبیه زندگی کم داره...
وقتی بابا نیست؛ صبا خواب میمونم، کسی برام لقمه نمیگیره که اگه حتی دیرمم شده بدون صبحانه نرم دانشگاه، موقع سحری کسی تا اتاق نمیاد که نازم و بکشه و ببرتم برای سحری خوردن، کسی موقع فوتبالا صدام نمیکنه و همشون و ا
وقتی مامان نیست؛ آبسردکن یخچال همش خالیه، صبا از گرمای آفتاب تلف میشم و کسی نمیگه کولر و برات روشن کنم، همه جا با وجود مرتب بودن انگار خیلی به هم ریختس، غذاها فقط شکم پرکنن انگار یه چیز مهمی توشون کمه و خونه یه چیزی شبیه زندگی کم داره...
وقتی بابا نیست؛ صبا خواب میمونم، کسی برام لقمه نمیگیره که اگه حتی دیرمم شده بدون صبحانه نرم دانشگاه، موقع سحری کسی تا اتاق نمیاد که نازم و بکشه و ببرتم برای سحری خوردن، کسی موقع فوتبالا صدام نمیکنه و همشون و ا

کیف دوشی گلدوزی چنل فقط ۱۵۰۰۰ تومان !!!
محصول جدید تولیدی کیف برای ارزان سرای ها یا کیف فروشی هایی که
دنبال کیف حراجی هستند .
مشخصات کیف :
ویژه ارزان سراها کد٣٣١٧فقط ١۵.۵٠٠تومان(عمده)پاسپورتى دخترانه٢زیپداراى دو بند مچى و شانه اىفقط نسکافه اى و سرمه اى موجودابعادکیف: ٢١در١٣سانت(کوچک)
برای تماس با تولیدی کیف از طریق شماره های
زیر در ساعات کاری ( ۹ صبح الی ۶ عصر ) اقدام فرمایید
تلفن ثابت : ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
تلفن همراه : ۰۹۳۵۷۸۲۷۴۷۷
برای تولید انواع ک

کیف دوشی گلدوزی چنل فقط ۱۵۰۰۰ تومان !!!
محصول جدید تولیدی کیف برای ارزان سرای ها یا کیف فروشی هایی که
دنبال کیف حراجی هستند .
مشخصات کیف :
ویژه ارزان سراها کد٣٣١٧فقط ١۵.۵٠٠تومان(عمده)پاسپورتى دخترانه٢زیپداراى دو بند مچى و شانه اىفقط نسکافه اى و سرمه اى موجودابعادکیف: ٢١در١٣سانت(کوچک)
برای تماس با تولیدی کیف از طریق شماره های
زیر در ساعات کاری ( ۹ صبح الی ۶ عصر ) اقدام فرمایید
تلفن ثابت : ۰۲۱۳۶۸۳۲۰۸۵
تلفن همراه : ۰۹۳۵۷۸۲۷۴۷۷
برای تولید انواع ک
سرم رو تکیه می‌دم به پشتی صندلی و چشمم رو می‌بندم. سعی می‌کنم به اون بخش ذهنم برسم که خوابای خوب رو می‌سازه، که دستور خنده‌های سرخوشانه رو می‌ده؛ جایی که نه طنزی داره نه کنایه‌ای، هرچی هست سادگی و خوش‌دلیه.
دستم رو روی چشمم فشار می‌دم. یه تصویر محو می‌آد، شبیه یه تابلوی سرمه‌ای‌رنگ خطاطی عربی به سبکی که نمی‌دونم اسمش چیه. هرچی سعی می‌کنم نمی‌تونم بخونمش؛ مثل دری که توی این چند سال نتونستم بازش کنم.
زیر چشمم رو پاک می‌کنم. خبری از این
مونا ساعتچی عروسی

دانلود فول آلبوم مونا سرمه ساعتچی
دانلود فول البوم مونا ساعتچی
دانلود فول آلبوم مونا ساعتچی

دانلود اهنگ جدید مونا ساعتچی
دانلود اهنگ مونا ساعتچی ساقی ساقی

امشب شب پیوند دو کفتر سپیده مونا
دانلود اهنگ امشب شب پیوند دو کفتر سپیده از مونا
دانلود آهنگهای مونا ساعتچی
دانلود آهنگ های مونا ساعتچی
دانلود اهنگ امشب شب پیوند دو کفتر سپیده از مونا
دانلود فول آلبوم مونا سرمه ساعتچی

امشب شب پیوند دو کفتر سپیده مونا
متن اهنگ امشب شب پیوند دو کفتر سپیده
اهنگ امشب شب پیونددوکفترسپیده
دانلود اهنگ مونا ساعتچی حالا حالا دستا بالا
یک. اینکه خودخواهمو قبول دارم. لجباز رو هم خب، آره ولی زیاد طول نمیکشه که از بین میره. راستش دلم میخواست اینجاننویسم. یعنی میخواستم یه جایی بنویسم که کسی نباشه و نخونه. این از لج بازی میاد ولی الان که اینجا دارم مینویسم گواه بر اینه که اونقدرم لجباز نیستم. دو. الان که اینجا نشستم و دارم مینویس دمای تهران ۴۰ درجه ست و من بدون کولر پشت لپ تاپ دارم هم زمان با عرق ریختن تایپ میکنم. با گرمای به این شدیدی چجوری میشه کار کرد؟ مانتو تیشرت و روسری هم تاث
شیداتر از این شدن چگونه؟
رسواتر از این شدن چگونه؟
بیهوده به سرمه چشم داری
زیباتر از این شدن چگونه؟
من پلک به دیدن تو بستم
بیناتر از این شدن چگونه؟
پنهان شده در تمام ذرات
پیداتر از این شدن چگونه؟
ای با همه، مثل سایه همراه
تنهاتر از این شدن چگونه؟
عاشق شدم و کسی نفهمید
رسواتر از این شدن چگونه؟
| فاضل نظری |
سلام...
دیروز با پاییز رفته بودم خونه دوستش بهار...(وبشون مشترکه)
زینب و زهرا هم بودن...
مثلا رفته بودیم کمک واسه مهمونی امروز که با دوستای دبیرستانشون گرفتن...
فقط ظرفارو شستیم و نشستیم به حرف و خنده...خخخ:)))
نوشمک آورد بخوریم در نگاه اول یکی شون سرمه ای بود و بقیه مشکی...0_0
از وسط که جداشون کرد چند تاشون سبز لجنی و چندتاشون زرشکی بودن...:))))))))))
هرکی می خورد کلی فکر میکرد که ببینه مزه چی میده...:)))
حوصله مون داشت سر میرفت که زهرا گفت خرک شیم از رو هم بپری
{دولت کریمه امام عصر(عج) - شماره 33}

به کارگیری نیروهای جوان

اکثر اصحاب امام زمان پس از ظهور و در دولت کریمه ایشان، جوان هستند و چه نیکوست مسئولان حکومت های اسلامی، به تبعیت از آن امام بزرگوار بیشتر از نیروهای جوان بهره گیرند.
امام علی(ع) فرمودند: اصحاب مهدی جوان اند و در میان آنها سن و سال دار وجود نداردمگر به اندازه سرمه چشم و نمک در زاد و توشه.
این ممکن است به دو جهت باشد:
۱-به جهت اقتضای وقت ظهور که به افراد پر انرژی و نیرو احتیاج است.
۲-در آن
#شعر_مهدوی
 "وعده ی دیـــــــدار ِ ما
می رود از بام دل این اضطراب ِ بی صدا
می زند بر چشم ِ شعرم سرمه ی نور خدا
تا کتاب ِ چشم ِ نرگس شد مرور از عمق ِ جان
پرسشی هرگز نــَمانــَد از درون ِ مـــــــاجرا
نام او سر حلقـــه ی قاب ِ زمین و هم زمان
آفتـــــاب ِ لم یزل ،هم کـــــهکشان ِ راه ما
ای حضور ِ حاضرت ظــــــهر تمام سایه ها
نیــــــمه ی جانم شوی ای ماه کامل بی ریا
شعبه ای از عشق تو سر فصل جانم می شود
انشعـــــــاب ثروت ِ دنــــــــیا و عــقبایم شمـ
بشقاب میناکاری جعبه مخمل را می توانید برای مناسبت های مختلف به دیگران هدیه دهید. رنگ بشقاب میناکاری 20 سانتی با جعبه مخمل بسیار شکیل است و ظاهر آن معمولا مورد پسند همه سلیقه هاست. مطمئنا بشقاب میناکاری با جعبه جلوه بهتری داشته و کادو کردن آن را بسیار ساده تر می کند. بشقاب میناکاری جعبه دار اثر دست هنرمندان استادکار ایرانی است که سال ها تجربه خود را بصورت نقوش زیبا بر روی مس نقاشی کرده اند. طول عمر و دوام بشقاب مینا کاری شده بالاست و شما می توا
گلدان جفتی مسی میناکاری شده یکی از محصولات صنایع دستی , ویژه هدیه است. باکس ست گلدان مسی میناکاری 25 سانتیمتری را می توانید فقط با یک کاغذ کادو برای انواه هدایای مناسبتی آماده کنید. گلدان مسی جفتی میناکاری جعبه دار براحتی قابل حمل است . رنگ روکش جعبه چوبی جفت گلدان مینا کاری معمولا سرمه ایی و مشکی است تا برای انواع سلیقه ها مناسب باشد. گلدان میناکاری 25 سانتیمتری اثر دست هنرمندان نصف جهان است که با ذوق هنری خود نمونه ایی نفیس از هنر اصفهان را

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها